SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş’a İngiliz kaleci

FUTBOL | 29.04.2020 10:55

Loris Karius’la yollarını ayıran Beşiktaş için İngilizler, kaleci Joe Hart’ı yazdı. İngilizler transfer için, ‘Flört dönemi yaşanıyor’ başlığı attı.

Beşiktaş’a İngiliz kaleci

Beşiktaş, Loris Karius’la yollarını ayırdıktan sonra kaleci pozisyonu için dünyaca ünlü diğer bir file bekçisiyle ilgileniyor. İngiliz The SUN Gazetesinde yer alan habere göre; Siyah-beyazlılar, milli kaleci Joe Hart’la transfer görüşmesi yaptı. İngiliz basını Beşiktaş’ın Joe Hart’la ilgilendiğini belirterek, “Aralarında ciddi bir flört ilişkisi var” başlığı attı.

TRANSFER DEDİKODULARI CİDDİYET KAZANDI

Beşiktaş, önümüzdeki sezonda kaleci pozisyonu için yeni isimler bakarken; birçok file bekçisiyle adı anılıyor. Siyah-beyazlılar için transfer dedikoduları bitmezken, İngilizler; milli kaleci Joe Hart’ı Kara Kartal’a yazdı. Teknik direktör Sergen Yalçın’ın da kale pozisyonu için transfer istediği bilinirken, yöneticiler yabancı isimlere de yöneldi. İngilizler, “Beşiktaş ve Hart, ciddi bir transfer görüşmesi yaşıyor. Milli kalecimiz için en iyi alternatif, Türkiye olabilir. Hart için Türkiye uygun. Karius’la yaşanan sıkıntılardan bunalan Beşiktaş, milli kaleci için her yolu deneyecek” yorumunu yaptı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya