SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş, Loris Karius’u FIFA’ya şikayet edecek

FUTBOL | 07.05.2020 10:11

Beşiktaş, kendileriyle sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden kalecileri Loris Karius’u, oynamadığı ayların parasını istemesi üzerine konuyu FIFA’ya taşıyacak.

Beşiktaş, Loris Karius’u FIFA’ya şikayet edecek

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, kendileriyle sözleşmesini tek taraflı olarak fesheden Alman kalecileri Loris Karius’la her konuda uğraşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda FIFA’ya giderek siyah-beyazlıları şikayet eden ve karşılıklı anlaşarak sözleşmesini fesheden Karius, Kara Kartal’dan bir de oynamadığı ayların parasını isteyince, yöneticiler kolları sıvadı.

BEŞİKTAŞ, OYNAMADIĞI AYLARIN PARASINI İSTEYEN KARIUS’U, FIFA’YA ŞİKAYET EDECEK

Beşiktaş Yönetimi’nden oynamadığı ayların da parasını isteyen Alman kaleci, kulübü mali anlamda zor duruma soktu. Fanatik’te yer alan habere göre; bu bağlamda çalışmalara başlayan siyah-beyazlı yöneticiler, oynamadığı müsabakaların parasını isteyen Karius’u FIFA’ya şikayet etmeye hazırlandı. Haberde yer alan detaylara göre; Alman file bekçisi aynı zamanda ülkesinin takımlarından Hertha Berlin ile de anlaştı.

LIVERPOOL, KARIUS’A GELME DEDİ

İngiliz basınından Bild’de yer alan bilgilere göre; Liverpool, kalecileri Karius’un kendilerinde antrenmanlara çıkma fikrine bile sıcak bakmıyor. Premier Lig’in açık ara lideri olan ekibin, Karius’a tahammülü kalmamış durumda.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya