SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Beşiktaş - Mensah transferinde şok eden gelişme!

FUTBOL | 06.07.2020 21:53

Beşiktaş muhabirimiz Kartal Yiğit, 90+4 programında siyah-beyazlıların Kayserisporlu Mensah transferiyle ilgili sır perdesini araladı…

Beşiktaş - Mensah transferinde şok eden gelişme!

Ekranların sevilen programı 90+4, yine gündemi belirledi. Asist Analiz ekranlarında her pazartesi akşamı yayınlanan programda, Neslihan Ablay’ın sunumuyla; yorumcular Nevzat Dindar, Kartal Yiğit ve Didem Dilmen bir araya geldi.

Beşiktaş muhabirimiz Kartal Yiğit, Mensah’ın siyah-beyazlılarla olan transfer süreci hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Transferdeki son gelişmeleri detayı detayına veren Yiğit, gündemi belirledi.

90+4 Futbol programında transferin sır perdesini aralayan yorumcumuz Kartal Yiğit, “Mensah transferinde Erdal Torunoğululları tam yetkili. Kayserispor Başkanı Berna Hanım’la arası çok iyi. Görüşmüşler. Kayseri, Beşiktaş’ın Mensah’ı istediğini biliyor. Oyuncuyla görüşüldü, izinler alındı. Mensah’la, menajerle görüşüldü, oyuncu yıllık 1.5 milyon Euro’ya ‘Evet’ dedi. 1.1 alıyormuş Kayseri’den.

Mensah ile ilgili birçok haber çıkıyor. Bunların hepsi hikaye, tamamen uydurma. Mensah transferi Beşiktaş dahil çok zor bir transfer. Nedeni; Kayserispor, Atletico Madrid’e 2.8 milyon Euro ödemediğinden dolayı FIFA’lık oldu. FIFA, Atletico Madrid lehine karar verdi ve bu parayı faiziyle birlikte Kayserispor’un ödemesini talep etti.

Eğer Kayserispor 2.8 milyon Euro’yu faiziyle ödemezse, gelecek sene transfer yasağı geliyor. Mensah’ın satışından da yüzde 40 Atletico’ya vermek zorundalar. Yani Kayserispor’un düşük şartlarla Mensah’ı Beşiktaş’a vermesi bana ihtimal gelmiyor.

Mensah'ı, Galatasaray ve Fenerbahçe de istiyor. Galatasaray daha ön planda, Avrupa’dan da isteyen var. Türkiye’den bu transferin olacağını az görüyorum. Kiralık verirlerse o ayrı bir şey Beşiktaş’a. İlişkileri iyi Kayseri’nin Beşiktaş’la.

Kayseri'nin para edecek en büyük oyuncusu Mensah. Bütün oyuncuların alacağı varmış, Mensah'ın parasını günü gününe ödüyorlarmış Kayserispor” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya