SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

"Oyunda senaryolar çok değişti"

FUTBOL | 14.09.2019 22:42

"Oyunda senaryolar çok değişti"

Beşiktaş'ın Gazişehir FK'ye mağlup olmasının ardından Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu.

Oyun istediğimiz gibi geçiyordu

Maçın senaryosunun sıkça değiştiğine değinen Avcı, "Beşinci dakikadaki kırmızı karta kadar oyun istediğimiz gibi geçiyordu. Golü telafi edebilirdik, ama kırmızı kartla eksik kalmamızın telafisi yoktu. Oyunda senaryolar çok değişti. 10 kişi kaldıktan sonra 4-4-1'e döndük. Merkezde çok boşluk vermeye başladık. Sonra yediğimiz ikinci, üçüncü gol. Bir kırmızı kart daha." açıklamalarında bulundu.

Bugün hakemi mi konuşalım, kendi durumumuzu mu konuşalım?

Hakeme sitemini dile getiren Abdullah Avcı, "Bugün hakemi mi konuşalım, kendi durumumuzu mu konuşalım? Gazişehir'de atılan oyuncu geçtiğimiz hazırlık maçında atıldı. Bugün bir daha atıldı. Ödül mü vermiş olunuyor böylece? Halil Umut Meler önemli finaller yönetti ama nasıl yönettiğini de biliyorum. Bunun mağlubiyetle alakası yok. İkinci kırmızı kart öncesi rakip zaten dirsek atıyor. Benim oyuncumun bunu yapmaması lazım. Ama hocanın da görevi bu dirseği görüp direkt kırmızı kartla atmak. " ifadelerini kullandı.

Eşit şartlarda oynayamadık

Halil Umut Meler hakkında konuşmaya devam eden tecrübeli teknik adam, "Güzel bir yüzü var, gelişmeye açık, lütfen geriye doğru gitmesin. Maçın başında böyle bir senaryo yazamazdık. Eşit şartlarda oynayamadık. Buna rağmen oyuncular geri dönmeye çalıştılar ama karşılığını alamadık. Hemen toparlanmamız lazım." dedi.

Burak Yılmaz'ın dönmesi seçenekleri arttıracak

Burak Yılmaz'ın sakatlık durumuna da değinen Avcı, "Burak Yılmaz önemli bir oyuncu. Gelince her şey çözülecekmiş gibi ona çok fazla yük bindiriyoruz. O da sakatlıktan çıkacak. Bir an evvel dönmesi, elbette bizim seçeneklerimizi artıracak." diyerek sözlerini noktaladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya