SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İşte Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü!

FUTBOL | 24.01.2020 22:51

Beşiktaş Yönetimi, Abdullah Avcı'nın ayrılığı sonrası Sergen Yalçın ile görüştü ve anlaştı.

İşte Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü!

Beşiktaş Yönetimi, kötü gidişat sonrası Abdullah Avcı'nın görevine bugün aldığı karar ile son vermişti. Siyah beyazlı yönetim, teknik patron Avcı ile yolların ayrılmasının ardından teknik direktör Sergen Yalçın ile görüştü ve sözlü olarak anlaşmaya vardı. 47 yaşındaki teknik adam ile 1.5 yıllık anlaşmaya varıldı ve Sergen Yalçın'a yarım sezon için siyah beyazlı kulübün daha sonra belirleyeceği rakam verilecek. 47 yaşındaki teknik adam, bu durumu kabul ederek takımın başına geçmeyi çok istediğini belirtti.

SERGEN YALÇIN’IN ESAS SÖZLEŞMESİ GELECEK SEZON BAŞLAYACAK

47 yaşındaki teknik adamın, siyah beyazlı ekiple olan sözleşmesi gelecek sezondan itibaren geçerli olacak.

Beşiktaş Yönetimi’nin yarım sezon için daha sonra belirleyeceği bir rakam vereceği Sergen Yalçın’ın asıl sözleşmesi bu sezon sonunda geçerli olacak ve 1.5 yıllık kontrat sezon sonundan itibaren geçerli olacak. Siyah beyazlı yönetimin, teknik direktör Abdullah Avcı ile yolların ayrılmasından önce de Sergen Yalçın ismiyle görüştüğü öğrenildi.

LUCESCU İSMİ SPORTİF DİREKTÖRLÜK İÇİN GÜNDEMDE!

Beşiktaş Yönetimi, Sergen Yalçın ile beraber siyah beyazlı ekibin başında 100. yılında şampiyonluğa ulaşarak unutulmaz başarılar kazanan Mircea Lucescu ismini de sportif direktörlüğe getirmek istiyor…

TECRÜBELİ ÇALIŞTIRICIYLA GÖRÜŞME HAFTAYA

Önümüzdeki hafta salı günü 74 yaşındaki teknik adamın yanına bir Beşiktaşlı yönetici gidecek ve Rumen çalıştırıcıya sportif direktörlük görevi önerilecek. Deneyimli hocanın, teknik direktör Sergen Yalçın olduğu takdirde sportif direktörlük görevine sıcak baktığını ve teklifi kabul edebileceğini söylediği öğrenildi.

SERGEN YALÇIN, LUCESCU İLE ÇALIŞMAYA SICAK BAKIYOR!

Sergen Yalçın, bir dönem de hocalığını yapan Mircea Lucescu ile birlikte çalışmaya oldukça sıcak bakıyor.

47 yaşındaki teknik adam, Rumen teknik adamla çalışacağı takdirde sıkıntı olmayacağını söylerken, hatta kurt çalıştırıcı hakkında, “Lucescu benim babam gibi.” dedi.

BEŞİKTAŞ TARAFTARLARI ÖZELLİKLE SERGEN YALÇIN İSMİNİ ÇOK İSTİYOR

Siyah beyazlı takımın taraftarları, özellikle Sergen Yalçın’ın ismini Abdullah Avcı’nın kötü gidişatı sonrası Vodafone Park tribünlerinde oldukça dile getirerek, Sergen Yalçın’ın takımın başına getirilmesi için desteklerde bulunulmuştu. 47 yaşındaki teknik adam devre arasında Yeni Malatyaspor’dan ayrılarak boşa çıkmıştı. 

ASİST ANALİZ  / ÖZEL HABER / KARTAL YİĞİT

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya