SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Erdal Torunoğulları: Gökhan, Caner ve Atiba’yla devre arası görüştük!

FUTBOL | 20.04.2020 22:05

Beşiktaş Yöneticisi Erdal Torunoğulları; Loris Karius, Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Atiba konusuna dair flaş açıklamalar yaptı.

Erdal Torunoğulları: Gökhan, Caner ve Atiba’yla devre arası görüştük!

Beşiktaş Yöneticisi Erdal Torunoğulları, Murat Özen’in Instagram canlı yayınında flaş açıklamalar yaptı. Torunoğulları birçok konuya değinirken, Gökhan Gönül ve Caner Erkin hakkında, devre arasında görüştüklerini söyledi.

“OYUNCULARA İZİN VERDİK”

Uzun bir ara verildiğinden bahseden Torunoğulları, “Gitmek isteyen futbolcularımıza izin verdik. Bu süreçte psikolojik anlamda onlara daha iyi gelir dedik. Hocamız çağırdığında geri dönecekler” dedi.

“KARIUS, FIFA’YA GİTTİ”

Loris Karius’la alakalı konuşan Beşiktaş Yöneticisi, “Bize sıkıntılar yarattı, alacakları ve sözleşmesini feshetmek için FIFA’ya başvurdu. Hak etmediği alacaklarını da istiyor. Oynamadığı ayların parasını talep etti. FIFA’nın belirlemediği bir durum. Karius gitmek istiyor bu doğru, kendi bilir. Haksız bir ödeme yapamayız” ifadelerini kullandı.

“MAAŞ GÖRÜŞMELERİ BAŞLADI”

Finansal sıkıntılar hakkında konuşan yönetici, “Maaş görüşmeleri başladı, herkes eskisi gibi olamayacağını biliyor. Bu işe bir çözüm arıyoruz. Risk almalıyız, futbol ailesi radikal kararlar alıyor. 4 aydır hiçbir kulübün kasasına 1 lira girmedi, bu gerçekleri oyunculara anlatıyoruz. Futbolcularımızdan olumsuz bir yanıt almadık. Bize yardımcı olacaklar, süreci bekliyorlar. Necip Uysal bize ‘Nasıl biliyorsanız onu yapın, ben kulüp için her şeyi yaparım’ dedi” açıklamalarında bulundu.

“DEVRE ARASI GÖRÜŞTÜK”

Sözleşmeleri bu sezon sonunda bitecek futbolcular hakkında konuşan Torunoğulları: “Devre arasında görüştük. Sözleşmeleri sezon sonunda sona erecek futbolcular var. Bugünlerde yeniden bir araya gelemediğimiz için bu konuları konuşamadık. Ayrılık gibi bir düşüncemiz olmadı, mutlaka yeniden görüşüp çözeceğiz. Onların da ayrılık gibi bir düşüncesi yok. Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Atiba, bizim için çok önemli futbolcular” söylemlerinde bulundu.

“DORUKHAN, BİZİM FUTBOLCUMUZ”

Dorukhan Toköz sorularına yanıt veren Torunoğulları, “O, bizim futbolcumuz. Talihsiz bir sakatlık süreci geçirdi. Kendisini tebrik ediyorum, tek başına çalışıyor. İnşallah uzun yıllar hizmet verir. Böyle bir polemiğin içine girmesini istemiyoruz. Çıkan haberler maksatlı. Oyuncunun benim bildiğim menajeri Ogan Tarhan. Onunla görüştük, Almanya’ya tedavi için gitti Dorukhan. Süreç nerelere geldi” dedi.

“TALISCA, PARA İÇİN ÇİN’E GİTTİ”

Anderson Talisca’nın olası transferi hakkında konuşan Torunoğulları, “Çin’e para için gitti. Bu normal bir şey 8 milyon Euro kazanıyor. Beşiktaş ona 3 milyon Euro bile veremez. Kendisiyle görüştük, 8 milyon versek her türlü gelir. Onu kim istemez ki? Keşke gelse” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya