SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş yönetiminden Gökhan ve Caner açıklaması

FUTBOL | 04.05.2020 18:21

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, sözleşmeleri sezon sonunda sona erecek olan Gökhan Gönül ve Caner Erkin’in durumlarına açıklık getirdi.

Beşiktaş yönetiminden Gökhan ve Caner açıklaması

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Kocadağ, sözleşmeleri sezon sonunda sona erecek olan Gökhan Gönül, Caner Erkin durumuna açıklık getirdi.

“ANLAŞAMAZSAK SERBEST KALACAKLAR”

Haber Global kanalına konuşan siyah-beyazlıların asbaşkanı, “Caner ve Gökhan’ın sözleşmeleri sezon sonunda sona erecek. Caner ve Gökhan, ilk olarak bizimle görüşme sağlayacak. Kulüp şartları ve hoca raporları doğrultusunda değerlendirip, karar vereceğiz. Şartlarımıza uyarsa devam etmek isteriz. Anlaşamama durumunda da serbest kalacaklar.” ifadelerini kullandı.

“OĞUZHAN SENEYE ARAMIZDA…”

Feyenoord’a kiralanan Oğuzhan Özyakup’un durumuna da açıklık getiren Emre Kocadağ, “Oğuzhan, Beşiktaş’ın sözleşmeli futbolcusu. Hollanda onun için hava değişimi oldu. Seneye aramızda olacak.” açıklamasında bulundu.

“N’SAKALA İLE GÖRÜŞME HALİNDEYİZ”

Ayrı Kocadağ, Alanyaspor’un sol beki N’Sakala ile görüşme halinde olduklarını da açıklayarak, “Çok futbolcuyla görüşüyoruz. Ama anlaşma yok. Görüşme aşamasındayız. Piyasaya bakalım…” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya