SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş'a bir kötü haber de UEFA'dan geldi

FUTBOL | 30.07.2020 17:54

Beşiktaş'ın 2018/19 sezonu başında Liverpool'dan kiraladığı Loris Karius'un alacakları konusunda UEFA'dan siyah beyazlılar aleyhinde karar çıktı.

Beşiktaş'a bir kötü haber de UEFA'dan geldi

2018/19 sezonunda Liverpool'dan 2 sezonluğuna kiralanan Loris Karius'un alacaklarının ödenmemesi Alman file bekçisinin Beşiktaş'tan ayrılmasına ve konunun UEFA'ya taşınmasına sebep olmuştu. UEFA'dan Beşiktaş'a gönderilen yazıda, Karius'un tüm alacaklarının bir an önce ödenmesi gerektiği bildirildi. UEFA, pandemi sebebiyle duran ligler için kulüpleri, oyuncularıyla anlaşma yoluna gitmesi konusunda uyarmıştı. Beşiktaşlı yöneticilerin, Karius'un menajeriyle görüşme ayarlayacağı ve bu görüşmede ödeme planıyla ilgili bir yol izleneceği öğrenildi.

Loris Karius, 2017/18 sezonunda Şampiyonlar Ligi'nde final oynayan Liverpool'un kalesini korumuş ama final maçında yaptığı hatalarla gözden düşmüştü. 2018 yılının Eylül ayında Beşiktaş'la 2 sezonluğuna anlaşan Karius, Süper Lig'de çıktığı 55 maçta 68 gol yerken toplam 14 maçta kalesini gole kapamayı başardı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya