SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Beşiktaş’ın ikinci başkanından transfer açıklaması

FUTBOL | 05.02.2020 17:25

Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, Beşiktaş Dergisi’ne özel açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ın ikinci başkanından transfer açıklaması

Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, siyah beyazlı kulübün dergisine özel açıklamalarda bulundu.

“BÜYÜK BİR HİKAYE İÇİN BURADAYIZ”

Beşiktaş’ın iki numaralı yöneticisi, “Kulübün mali durumunu, olan bitenleri bilerek geldiğimiz için ne sayın başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin ne de yönetim kurulu olarak motivasyonumuzda bir azalma yok. Başarı için göreve geldik ama zor bir yolculuğa çıktık. Çökmüş bir yapıyı kısa, orta ve uzun vadeleri planlarla birlikte bambaşka bir yere getirmenin heyecanıyla göreve geldik. Biz bu yıkımdan büyük bir hikaye çıkarmak için buradayız.” söylemlerinde bulundu.  

“ELİMİZDE SİHİRLİ DEĞNEK YOK”

Dalgakıran, transfer durumlarıyla alakalı, “Problemleri çözerken bir yandan da geleceğimizi kurmaya çalışıyoruz. Şu anki kadroyu biz oluşturmadık, ekonomik durumu da bu hale getiren biz değiliz. Birçok konuda elimiz kolumuz bağlı ve elimizde sihirli değnek yok.” dedi.

“PROJELERİMİZ VAR”

Beşiktaş’ın ikinci başkanı Dalgakıran, açıklamalarının devamında yeni projeler hakkında çalışmalar olduğunu belirterek, “Camiayı aktif olarak harekete geçirecek projelerimiz var. Mesela dijitalleşmek üzerine bazı projelerimiz var. Proje hayata girdiğinde taraftarlarımız ayağa kalkacak. 3 milyon taraftarımızın herhangi bir konuda fikrini sorabildiğimiz bir sistemler kuruyoruz.” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya