SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş'ın imdadına ödenek yetişti!

FUTBOL | 23.05.2020 19:17

Ekonomik anlamda dar boğazda olan ve çalışanlarına maaş vermekte zorlanan Beşiktaş, Kısa Çalışma Ödeneği'nden faydalanarak çalışanlarına maaşını ödedi.

Beşiktaş'ın imdadına ödenek yetişti!

Ekonomik anlamda dar boğazda olan ve çalışanlarına maaş vermekte zorlanan Beşiktaş yönetiminden kulüp çalışanlarına müjdeli haber geldi…

PERSONELLERİN MAAŞLARI DEVLETTEN

Aylardır kulüp personeline maaş ödemekte zorlanan Beşiktaş yönetimi, şubat ayından kalan alacağını çalışanlarına öderken; personellerin nisan ayı maaşı da devletin şirketlere tanıdığı hak olan ‘Kısa Çalışma Ödeneği’nden karşılandı.

Bayram öncesi bu maaş da hesaplara yatınca; daha önce başkan Ahmet Nur Çebi’nin ödediği şubat ayı maaşı ile birlikte kulüp çalışanlarına 2 maaş birden yatmış oldu. Çalışanlar, “Allah devletimizden razı olsun, zor durumdaydık. Bu para ilaç gibi geldi.” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

12 Haziran’da başlaması beklenen Süper Lig’in ardından mali anlamda sıkıntıda olan kulüplerin gelir elde ederek biraz daha rahatlaması bekleniyor.  

ASİST ANALİZ / ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya