SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

''Allah yolumuzu açık etsin''

FUTBOL | 21.10.2019 19:27

''Allah yolumuzu açık etsin''

Beşiktaş’ta stresli günler geride kaldı..
Günlerdir seçim sürecine kafa yoran Beşiktaş camiasında dün başkanlık seçimi tamamlandı.
Yapılan olağanüstü seçimli genel kurul toplantısında, üyelerden toplam 5009 oy alan Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Başkanı seçildi.
Ahmet Nur Çebi’nin rakipleri Hürser Tekinoktay 537; Serdar Adalı ise 2983 oy aldı.
Siyah-beyazlı kulübün 34. başkanı olan Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu bugün mazbatasını aldı.

HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Genel seçimde kongrenin çok iyi idare edildiğine değinen Ahmet Nur Çebi, herkese teşekkür etti.
Çebi, çok sağlıklı bir kongre süreci geçirdiklerinden bahsederken, Tevflk Yamantürk’e özel olarak teşekkürlerini belirtti; Yamantürk hakkında, ‘’Seçim sürecini muhteşem naif bir şekilde temsil etti’’ dedi.

Çebi, aldığı görevin önemini vurgulayarak ‘’Bu mazbatalar aşık olduğumuz camianın bize verdii yetki belgeleridir’’ ifadelerini kullandı.

AHMET NUR ÇEBİ ÇOK MUTLU

Yönetim kuruluyla birlikte mazbatasını alan Beşiktaş’ın yeni başkanı, çok mutlu olduğunu ifade ederken; genel seçimde kongreyi idare eden herkese teşekkürlerini aktardı.
Çok sağlıklı bir kongre süreci geçirdiklerinin altını çizen Çebi, ‘’Bu mazbatalar bize aşık olduğumuz camianın verdiği yetki belgeleridir’’ dedi.

Başkanlığın süreli olduğunu vurgulayan Çebi ‘’Süreli olduğu unutmayalım. Kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz’’ şeklinde konuştu.
 
ÇEBİ’NİN DÖRDÜNCÜ MAZBATASI

Ahmet Nur Çebi, bugün aldığı mazbatayla birlikte; 4. mazbatasına sahip oldu.
Mutluluğunu dile getiren Çebi, ‘’Allah bana başkan olmayı nasip etti. Allah yolumuzu açık etsin. Beşiktaşımız’ın da ömrünü uzun etsin’’ ifadelerini kullandı.


AHMET NUR ÇEBİ KİMDİR?
1959 ‘da Trabzon’da doğan Ahmet Nur Çebi, 1978 yılında Karabük Koleji’nden; 1983 yılında da Marmara Üniversitesi Ekonomi Fakültesi’nden mezun olmuştur.
Çebi bunlar dışında, Nur Gemicilik,Kaptan Demir Çelik, Çebi Denizcilik, Çebi Enerji ve Martaş Liman Tesisleri Yönetim Kurulu Başkanlığı yaparken; Kaptan Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekilliği görevini de yerine getirdi.

ÇEBİ’NİN YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Ahmet Nur Çebi’nin yönetim kurulunda yer alacak diğer isimler ise şöyle:
Ahmet Mest Urgancılar, Kemal Erdoğan, Enis Ulusoy, Erdal Torunoğulları, Berkan Kocay, Adnan Dalgakıran, Emre Kocadağ, Fatih Hakan 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya