SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

"Ben sizi yalnız bırakmayacağım"

FUTBOL | 22.10.2019 17:00

"Ben sizi yalnız bırakmayacağım"

Beşiktaş'ın yeni başkanı Ahmet Nur Çebi, teknik ekibi ve oyuncuları ziyaret ederek bir konuşma gerçekleştirdi.

Beşiktaş JK'da geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşen seçimde rakipleri Serdal Adalı ve Hürser Tekinoktay'ı geride bırakarak başkanlık koltuğuna oturan Ahmet Nur Çebi, mazbatasını almasının ardından bugün ilk kez teknik ekip ve futbol takımı oyuncuları ile bir araya gelerek bir konuşma gerçekleştirdi.

Uuzun ve yorucu bir süreç sonunda bu göreve layık görüldüklerini belirten Çebi, henüz daha yolun başında olduklarını ve birden çok sorumluluklara sahip olduklarını dile getirdi. Ellerinden gelen her şeyi yapacaklarının sözünü veren Ahmet Nur Çebi, futbol takımından da destek istedi.

"BANA GÜVENMENİZİ İSTİYORUM"

Takım ve teknik direkötr Abdullah Avcı ile bir konuşma yapan Çebi, yorucu bir dönemden geçtiklerini fakat buna rağmen oyunculardan istediği tek şeyin kendisine ve yönetimine güven duymaları olduğunu belirtti. Bu saatten itibaren oyuncuların tüm sorunlarının çzöüleceğini de belirten Beşiktaş Başkanı, oyuncuların eski dönemden kalan maaş ödemelerinin de çok kısa bir süre içinde yerine getirileceğini ifade etti.

"NE YAPMANIZ GEREKTİĞİNİ BİLİYORSUNUZ"

Süper Lig'de sezona iyi bir giriş yapmayı başaramayan ve zirvenin gerisinde kalan Beşiktaş'ta Çebi, teknik direktör Abdullah Avcı ile uzun süre önceden tanışıklığının olduğunu ve tecrübeli teknik adama çok güvendiğini belirtti. Sezona Abdullah Avcı ile devam edeceklerini belirtip zor bir süreçten geçen teknik ekibe de güven veren Ahmet Nur Çebi, tüm futbol takımından önlerindeki maçlara odaklanmalarını istediğini söyledi ve odaklanmaları gereken tek şeyin bu durum olduğunu ifade etti.

"NE ZAMAN İHTİYACINIZ OLURSA BURADAYIM"

Abdullah Avcı'nın ve futbolcuların ne zaman kendisine ihtiyaç duysa bundan haberi olamsı gerektiğini belirten Ahmet Nur Çebi, böyle bir durumda her zaman tesislere gelip sorunları çözmek için elinden geleni yapacağını da belirterek tüm takıma moral verdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya