SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaşlı Adem Ljajic, transfer tekliflerini reddetti

FUTBOL | 07.10.2020 12:37

Beşiktaş forması giyen Adem Ljajic’e Birleşik Arap Emirlikleri’nden teklifler gelse de Sırp futbolcu siyah-beyazlı takımda kalmayı tercih etti.

Beşiktaşlı Adem Ljajic, transfer tekliflerini reddetti

Beşiktaş’ta yabancı sayısının 18 olması nedeniyle Adem Ljajic’in de takımdan ayrılması gündemdeydi. Sırp futbolcunun kendisine gelen tekliflere rağmen Beşiktaş’ta kalmak istediği ifade edildi.

LJAJIC’TEN 4 MİLYON EURO’YA RED!

Sırp yıldızın Birleşik Arap Emirlikleri’nden transfer teklifi aldığı iddia edildi. Sabah Gazetesi’nin haberine göre; Adem Ljajic, kendisine gelen tekliflere rağmen siyah-beyazlı takımda kalmayı tercih etti.

Beşiktaş’ta yıllık 3.2 milyon Euro kazanan 29 yaşındaki futbolcuya, Arap takımlarının yıllık 4 milyon Euro önerdiği ifade edildi. Sırp orta sahanın buna rağmen bu teklifi reddettiği bildirildi.

1 YABANCININ DAHA LİSANSI ASKIYA ALINACAK!

Siyah-beyazlılarda, bu geceye kadar Boyd, N’Koudou veya Hasic’ten birisinin daha lisansının askıya alınması bekleniyor. Daha önceden kadro dışı bırakılan Lens, Mirin ve Douglas’a lisans çıkarılmamıştı. Siyah-beyazlıların kadrosunda an itibariyle 18 yabancı futbolcu bulunuyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya