SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaşlı Dorukhan Toköz’den transfer açıklaması

FUTBOL | 06.11.2020 11:19

Beşiktaş’ın genç orta sahası Dorukhan Toköz, başka bir takıma transfer olacağı hakkında iddialara cevap verdi.

Beşiktaşlı Dorukhan Toköz’den transfer açıklaması

Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödül töreninde açıklamalarda bulunan Beşiktaşlı Dorukhan Toköz, son günlerde ortaya çıkan Fenerbahçe iddialarına cevap verdi.

“3 PUANLAR ART ARDA GELECEK”

İlk önce takımı Beşiktaş’ı değerlendiren milli oyuncu, “Biraz sıkıntılı başlamıştık ama toparlıyoruz. Bundan sonra da daha iyi olacağını biliyoruz, öyle hissediyoruz. Bakalım bundan sonra 3 puanlar art arda gelecek inşallah. Futbolda oluyor böyle şeyler. Tabii ki normal, bir sürü insan izliyor, eleştiriye de açık bir iş. Yapacak bir şey yok. Herkes eleştiriyor, canları sağ olsun. ” ifadelerini kullandı.

“BENİM İÇİN BÜYÜK BİR SAKATLIKTI”

Sakatlığının ardından tekrar sahalara dönmesi hakkında konuşan başarılı orta saha, “Benim büyük bir sakatlıktı, her futbolcunun başına gelmeyen bir sakatlıktı. Bana daha fazla süre vermişlerdi dönmek için ancak erken döndüm. İlk başta da 1 senede oynanamaman dezavantajı var ama yavaş yavaş toparlıyoruz. Üstüne koyarak gidiyoruz. Eksiklerimiz var ama oynaya oynaya toparlayacağız.” açıklamalarında bulundu.

“BURADA MUTLUYUM, DEVAM EDİYORUZ”

Beşiktaş’la olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Dorukhan, transfer iddialarına ise, “Transferim söz konusu değil şu anda. Daha sözleşmem de var, burada da mutuyum ve devam ediyoruz.” cevabını verdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya