SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaşlıların beklediği kampanya bugün başladı...

FUTBOL | 12.06.2020 11:53

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, "Seni bırakmam Beşiktaş'ım" kampanyasında bugün açılışı gerçekleştirdi.

Beşiktaşlıların beklediği kampanya bugün başladı...

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, daha önceden açıkladığı ancak corona virüsten dolayı ertelemek zorunda kaldığı kampanyayı bugün duyurdu. Çebi, “Bırakmam seni Beşiktaş’ım” kampanyasının açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

Başkan Ahmet Nur Çebi, kampanyanın beklentileri karşılayacağına ve kuruşunun Beşiktaş’ın faydasına harcanacağını belirtti.

“Geleceği tesis etmek için söz veriyorum”

Taraftarın çok istediği bu kampanyanın startını veren Çebi, “Bu kampanyanın Beşiktaş'a çok desteği olacak. Milyonlarca taraftarımız bize destek verecek. Beşiktaş camiasının, taraftarımızın beni her sokakta gördüğünde ısrarla, "Bağış kampanyası istiyoruz, hakkımızdır bu." söylemiyle oluşmuş bir bağış kampanyasıdır. Beşiktaşımızın geleceğini inşa ederken, şeffaf bir sistem kurarken bu dönemde bağış kampanyasından gelecek destek önemli olacaktır. Beşiktaşımıza verecekleri her bir kuruşun yerinde harcanacağını, geleceği tesis etmek anlamında kullanılacağına söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

“Bırakmam seni Beşiktaş’ım bırakmam”

Kampanyanın sloganına vurgu yapan Beşiktaş Başkanı, “Duyguların olduğu yerlerde sözler bir şey ifade etmiyor. Bağış kampanyası duygu yumağı demektir. Beşiktaş'ın, Türk spor kamuoyuna ne kadar büyük aile olduğunu göstereceğini söylemek istiyorum. "Bırakmam seni Beşiktaş'ım, bırakmam" Bu kampanyayla yola çıkıyoruz. Bu tür şeylerde kimin gönlünden ne kopar bilemiyoruz. 15-20 milyon taraftarımız var, biliyoruz. SMS'ler ve iş adamları rakamı belirleyen bir faktör olacaktır. 15-20 milyon taraftarımızın birer kere SMS atması hedefimizdir” dedi.

“Moralimizi arttırdı”

Görüşmelerin sıcak geçmesine sevinen Çebi, “Beşiktaş'ın geliri kadar giderleri olacağı kadar, yüksek kontratlı futbolcularımızdan bizimle beraber olmalarını isteceğiz. Ancak, fedakarlık yapmalarını isteyeceğiz. Buna soğuk değiller ama bitmiş bir şey yok. Şu an görüşmelerin sıcak geçmesi moralimizi artırdı” dedi.

“1 SMS 20 Lira”

Beşiktaş’ın 20 milyon taraftarının olduğunu belirten Beşiktaş Başkanı, “1 SMS, 20 lira. "Bırakmam Seni" diyerek gönderecekler. Bu kampanyada herkes bize Beşiktaş'ın yardım etme hakkımız var diyerek istedikleri kampanya. Beşiktaş'ın 'Bırakmam Seni' diyen 20 milyon taraftarı var. Öyle umuyorum. Beşiktaş'ın 20 TL'yi bulamayan taraftarı da vardır. 1 lira da, 1000 lira da aynıdır” söylemlerinde bulundu.

Sürekli eskiyi konuştuğuna dair tepkiler alması üzerine konuşan Ahmet Nur Çebi:

“Herkes diyor ki, "Başkan, hep eskiyi konuşuyorsun" Ben eskinin unutulmasını istemiyorum. Geçmişi kapatırsan, gelecek olanlar çarçur edecekler paraları. Beşiktaşlılar, kötü idareyi ve çarçur edilen paraları unutmayacak. Ben hep konuşacağım. Bir davamız var. Bağımsız Beşiktaş! UEFA'ya hesap vermek, onlarla uzlaşma yapmak hiç hoş değil. Öze dönüş için başlattığımız bu kampanyayı, hesap vermemek için başlattık. Kağıtta 300 milyon TL yazdığı için UEFA'nın kapısına gidip bir çözüm bulacağız. Beşiktaşlılar UEFA-FFP konusunda huzursuzluk yaşamasın. Sıkıntılar devam edecek. Yok kabul edersek, niye Beşiktaş kampanya yapıyor noktasına gelinir. Müsaade etsinler, bir süre daha Beşiktaş'ın durumunu anlatmaya devam edeceğiz.”

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya