SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş’ta 2. koronavirüs şoku!

FUTBOL | 11.05.2020 23:17

Kartal Yiğit, 1 futbolcu ve 1 personelinde koronavirüs vakası olduğunu açıklayan Beşiktaş’ta, daha önceden 1 personelde daha vakanın pozitif çıktığını söyledi.

Beşiktaş’ta 2. koronavirüs şoku!

Beşiktaş’ta, koronavirüs şoku devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 1 futbolcuda ve 1 personelde koronavirüs testinin pozitif çıktığını ilk kez açıklayan siyah-beyazlılarda, daha önce açıklanmayan bir vakanın olduğu öğrenildi.

AsistAnaliz Beşiktaş muhabiri Kartal Yiğit’e göre; geçtiğimiz gün 1 futbolcu ve 1 personelinde koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklayan Beşiktaş’ta, daha önce 1 personelde daha koronavirüs vakasının görüldüğü ortaya çıktı. Muhabirimiz Yiğit’in AsistAnaliz ekranlarındaki 90+4 Futbol’da yaptığı açıklamalara göre; daha önce koronavirüs vakası görülen personelin kulübün aşçısı olduğu öğrenildi.

KARTAL YİĞİT: 1 ÇALIŞANDA DAHA KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Kartal Yiğit, 90+4 Futbol’da özel olarak duyurduğu haberde şu ifadeleri kullandı, “Bugün aldığım bir bilgiye göre, yeni açıklanan vakalardan önce 1 çalışan da daha virüs tespit edildi. Bu haberden sonra kulüp, bu çalışanları karantinaya gönderdi. Daha önce vaka görülen personel, aşçı. Yeni açıklanan vakaların da ardından, futbolcularda bir panik havası başladı. Takım, antrenmanları iptal etti. Beşiktaş, çarşamba günü yeniden koronavirüs testi yaptıracak. Pozitif çıkan isimleri, Beşiktaş Kulübü açıklayacaktır.”

KARTAL YİĞİT / ASİSTANALİZ ÖZEL HABER

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya