SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

VİDEO

Beşiktaş'ta 4 isim başkanlık için yarışacak

FUTBOL | 10.10.2019 16:53

Beşiktaş'ta 4 isim başkanlık için yarışacak

Fikret Orman'ın istifa etmesinin ardından yeni başkanın kim olacağı merak konusu olan Beşiktaş'ta 4 isim siyah-beyazlıların 1 numarası olmak için yarışacak. 

Kartal'da olağanüstü seçimli genel kurul 13 Ekim'de çoğunluk sağlanamazsa 20 Ekim'de gerçekleştirilecek. Adayların 250 imza toplayıp bu akşam saat 17.00'ye kadar listelerini Divan Başkanlığa'na vermesi gerekirken 4 isim yeterli çoğunluğa ulaşıp listelelerini teslim ederken başkanlık için Serdal Adalı, Ahmet Nur Çebi, İsmail Ünal ve Hürser Tekinoktay yarışacak. 

ADALI: İNŞALLAH BEŞİKTAŞIMIZ'A HAYIRLI OLUR

Siyah-beyazlılarda adaylık için başvurusunu yapan ilk isim mevcut yönetimde 2. başkanlık koltuğunda oturan Serdal Adalı oldu. Seçimde aday olacak tüm isimlere başarılar dileyen Adalı camianın birlik ve beraberliğe çok ihtiyacı olduğunu belirterek "İnşallah Beşiktaşımız için hayırlı olur" değerlendirmesini yaptı. 


ÜNAL: PROJELERİMİZİ AÇIKLAYACAĞIZ

İsmail Ünal  Süleyman Seba'nın okuluna giden öğrenciler olarak bilindiklerini belirtirken tüm adaylara başarılar diledi ve önümüzdeki günlerde projelerini ve kadrolarını açıklayacaklarını ifade etti. 

ÇEBİ: UMARIM NEZAKETİ MUHAFAZA EDERİZ 

3. olarak adaylığına açıklayan kulübün eski 2. başkanı Ahmet Nur Çebi kısa sürede hazırlanıp derli toplu olmaya çalıştıklarını söyledi. Siyah-beyazlı kulübün eski yöneticileri Emre Kocadağ, Mesut Urgancılar ve Erdal Torunoğulları'yla birlikte kulüp binasına gelen Çebi tek temennisinin seçim sürecinde adayların birbiriyle ilgili nezaketi ve naifliği muhafaza etmeleri olduğunu vurguladı.

 

4. ADAY HÜRSER TEKİNOKTAY OLDU

Bir önceki genel kurulda Fikret Orman'a rakip olan Hürser Tekinoktay ise başvurusunu avukatı aracılığı ile gerçekleştirdi.

MELİH ARSAN YETERLİ İMZAYI TOPLAYAMADI

Aday olacağını açıklayan Melih Arslan'ın yeterli sayı olan 250 imzayı toplayamadığı için başvurusunu gerçekleştiremedi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya