SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş'ta adayların listesi belli oldu!

FUTBOL | 17.10.2019 17:19

Beşiktaş'ta adayların listesi belli oldu!

Geçtiğimiz aylarda Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın istifası sonrası olağanüstü genel kurul kararı alan ve bu pazar yapılacak olan seçimle yeni başkanın belli olacağı siyah beyazlı camiada hareketli saatler yaşanıyor.

İSMAİL ÜNAL BAŞKAN ADAYLIĞINDAN RESMEN ÇEKİLDİ

Bugüne kadar Beşiktaş'a başkan adaylığı için başvuran isimler Hürser Tekinoktay, Serdal Adalı, Ahmet Nur Çebi ve İsmail Ünal olmasına rağmen bugün bir son dakika gelişmesi yaşandı. Siyah beyazlı kulübünbaşkan adaylarından İsmail Ünal, yaptığı açıklamada Beşiktaş'a başkan adayı olmaktan vazgeçtiğini resmen açıkladı.

Ünal, adaylıktan vazgeçerken Beşiktaş'ın kronikleşmiş olan sorunlarını çözemeyeceğini düşündüğünü ve güçlerin birleştirilerek içinde bulundukları krizi fırsata çevirmenin mümkün olduğunu açıklamıştı.

Bu gelişmenin ardından siyah beyazlılarda başkan adayları da 3'e düşmüş oldu. Pazar günü yapılacak olan olağanüstü seçimli kongre öncesi de siyah beyazlıların başkanlığına aday olan üç ismin de yönetim kurulu listeleri belli oldu.

DOĞAN KÜÇÜKEMRE, ADALI'NIN LİSTESİNDE

Son olarak Fikret Orman yönetiminde de yer alan Serdal Adalı'nın listesinde dikkat çeken en önemli isim Doğan Küçükemre. Adalı ile birlikte son Fikret Orman yönetiminde de yer alan Küçükemre, bu seçimde Adalı'nın listesinden seçime girecek.

İşte Adalı'nın o listesi:

Asil: Hüseyin Yücel, Emin Önal, Doğan Küçükemre, Hicabi Gökdereli, Yücel Biçer, Melih Aydoğdu, Ahmet Akçelik, Ahmet Selçuk Sert

Yedek: Ahmet Oğuz Uçanlar, Kemal Çiloğlu, Uğur Fora, Süha Taşpolatoğlu, Erdal Karacan

ERDAL TORUNOĞULLARI, ÇEBİ'NİN LİSTESİNDE

Daha önce Fikret Orman yönetiminde bulunan ancak son yaptığı açıklamasında Orman'a hakkını helal etmeyen Ahmet Nur Çebi'nin yönetim kurulu listesi de belli oldu. Çebi'nin listesinde daha önce siyah beyazlı kulüpte görev almış olan Erdal Torunoğulları da yer almakta.

İşte Adalı'nın listesi:

Asil: Erdal Torunoğulları, Adnan Dalgakıran, Emre Kocadağ, Mesut Urgancılar, Kemal Erdoğan, Berkay Gocay, Fatih Hakan Avşar, Enis Ulusoy

Yedek: Fırat Fidan, Ali Efe Bezci, Umut Şenol, Hakan Daltaban, Bilgehan Sürmen

SON YAPILAN SEÇİMDE DE ADAY OLAN TEKİNOKTAY'IN DA LİSTESİ BELLİ OLDU

Son yapılan olağanüstü seçimli genel kurulda da aday olan ancak oyların %39'unu alarak başkan seçilemeyen Hürser Tekinoktay'ın da yönetim kurulu listesi belli oldu.

İşte Tekinoktay'ın listesi:

Asil: Emir Tamer, Mehmet Bilal Özokur, Ersan Aksoylu, Tamer Mert, Emre Esen, Levon Kamer Dökmeciyan, Ercan Ozan, Temuçin Tüzecan

Yedek: Tunga Fişekçioğlu, Murat Guci Geçgil, Çağrı Göksel, Aker Çıtak, Mehmet Terzi

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya