SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş’ta, Dorukhan’ın boşluğu Kartal Kayra ile doldurulacak!

FUTBOL | 11.03.2021 20:11

Beşiktaş, ortak bir anlaşma zemininde buluşamadığı ve sözleşme uzatma noktasında sonuca varamadığı Dorukhan Toköz’ün alternatifini Kartal Kayra olarak belirledi.

Beşiktaş’ta, Dorukhan’ın boşluğu Kartal Kayra ile doldurulacak!

Beşiktaş ve Dorukhan Toköz arasında bir süredir devam eden sözleşme uzatma görüşmelerinde henüz mutlu sona ulaşılamadı.

Milliyet’in haberine göre ise; Beşiktaş Yönetimi ve Dorukhan Toköz, yıllık ücret konusunda ortak bir noktada buluşmayı başaramadı. Buna göre Beşiktaş cephesi ise, oyuncuların maaşı konusundaki politikasında geri adım atmama konusundaki kararlılığını korumaya devam ediyor. Bu doğrultuda, Dorukhan Toköz ile siyah-beyazlıların yollarının ayrılmasına kesin gözüyle bakıldığı belirtildi.

DORUKHAN’IN ALTERNATİFİ BELİRLENDİ

Öte yandan Beşiktaş Yönetimi, Dorukhan Toköz’ün sezon sonu takımdan ayrılma durumunu göz önünde bulundurarak bu bölge için alternatif oyuncu tercihlerini belirledi. Siyah-beyazlılar, Ümraniyespor’da kiralık olarak forma giyen genç oyuncusu Kartal Kayra Yılmaz’ı, Dorukhan Toköz’ün olası ayrılığının ardından kadroya dâhil etmeye karar verdi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya