SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş’ta efsane sponsor geri dönüyor

FUTBOL | 31.05.2020 22:17

Beşiktaş Kulübü, resmi sosyal medya hesaplarından ‘Efsane geri dönüyor’ başlığıyla Beko’nun yeni göğüs sponsoru olacağını açıkladı.

Beşiktaş’ta efsane sponsor geri dönüyor

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş için Beko’nun tekrar göğüs sponsoru olacağı iddia edilmişti. İddialar bugün gerçeklik kazandı ve Beşiktaş Kulübü birlikteliği resmen açıkladı.

Siyah-beyazlılar sosyal medyalarından yaptığı paylaşımla Beko anlaşmasını duyurdu ve ‘Efsane geri dönüyor’ ifadelerini kullandı. Beşiktaş Kulübü, yarın saat 11.00’de birlikteliğin detaylarını açıklayacağını da duyurdu.

RAHMİ KOÇ, ZOR ZAMANDA BEŞİKTAŞ’I BIRAKMADI

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un babası olan ve iyi bir Beşiktaşlı olarak bilinen Rahmi Koç, ekonomik anlamda zor günler yaşayan siyah-beyazlı takımın yanında oldu. Baba Koç’un bu hamlesi ekonomik anlamda sıkıntı yaşayan Beşiktaş yönetiminin elini rahatlatmış oldu.

Hatırlanacağı gibi Beko, uzun yıllarca Beşiktaş’ın sponsorluğunu yaparken; siyah-beyazlı takımın 100. yıl şampiyonluğunda da takımın göğüs sponsoruydu. Siyah-beyazlı kulübün bu anlaşmadan iyi bir para kazanacağı ve mali detayların açıklanacağı öğrenildi. 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya