SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş'ta gündem maaş kesintisi

FUTBOL | 25.05.2020 12:47

Beşiktaşlı yöneticiler, futbolcuların çift idman yapmasını değerlendirmek için Ümraniye'ye çıkarma yaparken; maaş indirimi konusunu tekrardan gündeme getirecekleri iddia edildi.

Beşiktaş'ta gündem maaş kesintisi

Beşiktaş’ta yönetim, futbolcuların çift idman yapmasını fırsat bilerek Ümraniye’ye çıkarma yaptı. Siyah-beyazlı yetkililer, maaşlarında indirime gitmek istemeyen oyuncularla masaya oturup ikna yolu arayacakları iddia edildi.

“Kara Kartal’da gündem maaş kesintisi”

Fanatik’in bugünkü özel haberinde; Beşiktaş Yönetimi’nin Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ne gelerek; futbolcuların çift antrenman yapmasını fırsat bildiğini ve maaş indirimi konusunda sıkıntı çıkaran oyuncularla tekrardan masaya oturulacağını yazdı. Haberin devamında; Beşiktaşlı yetkililerin, oyuncularla tek tek görüşülüp kesinti konusunda uzlaşma yoluna gideceklerini ifade etti.

“Asist Analiz duyurmuştu”

Asist Analiz’in de daha önceden duyurduğu özel haberinde; Beşiktaş’ta yerli futbolcuların maaş kesintisinde herhangi bir sorun çıkarmadığını ancak yabancıların bu konuya sıcak bakmadığını aktarmıştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya