SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş’ta hazırlıklar başladı

FUTBOL | 05.05.2020 16:50

Beşiktaş, bugün Nevzat Demir Tesisleri’nde toplanarak 19 Mart’tan sonra ilk kez idman sahasına geri döndü. Siyah-beyazlılar, antrenmanda gruplar halinde çalışmalar gerçekleştirdi.

Beşiktaş’ta hazırlıklar başladı

Nevzat Demir Tesisleri’ndeki son antrenmanını 19 Mart tarihinde gerçekleştiren Beşiktaş Futbol Takımı, o günden bu yana koronavirüs nedeniyle idman sahasına çıkamıyordu. Bugün itibariyle yeşil sahalara geri dönen siyah-beyazlılar, antrenmanda sosyal mesafe kuralı uygun; gruplar halinde çalışmalar yaptı.

Kara Kartal’ın günler sonra bugün gerçekleştirdiği antrenmanda; Gökhan Gönül, Caner Erkin, Necip Uysal, Utku Yuvakuran, Güven Yalçın, Tyler Boyd ve özel izinli olarak Rıdvan Yılmaz yer aldı.

Tesislerdeki antrenmana geniş sahada sosyal mesafe kurallarına uygun olarak ısınma hareketleri ile başlayan Beşiktaşlı futbolcular, daha sonra açma-germe hareketleriyle idmana devam etti. Tam saha halinde koşu yapan siyah-beyazlı futbolcular, şut çalışması birlikte günler sonra gerçekleştirilen antrenmanı tamamlamış oldu.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre; futbolcuların bir sonraki antrenmanı, 6 Mayıs günü BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde devam edecek.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya