SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş’ta koronavirüs testi pozitif çıkan isimler belli oldu

FUTBOL | 09.05.2020 16:30

Beşiktaş, yaptığı açıklamada 1 kulüp çalışanın ve bir futbolcunun koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurmuştu. AsistAnaliz, bu isimlere ulaştı.

Beşiktaş’ta koronavirüs testi pozitif çıkan isimler belli oldu

Koronavirüsün etkisi dünya üzerinde yavaş yavaş etkisi azalmaya başlayınca, takımlar sahalara inme kararı almıştı. Türkiye’de de liglerin devam etmesi yönünde karar alınınca, Süper Lig takımları antrenmanlarını sürdürme kararı almıştı…

BEŞİKTAŞ’TA KORONAVİRÜS ŞOKU

Beşiktaş idmanlarına tam gaz devam ederken, koronavirüs şokuyla sarsıldı. Siyah-beyazlılar resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla, 1 kulüp çalışanın ve bir futbolcunun koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. AsistAnaliz, bu isimlere ulaştı…

KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKAN İSİMLER BELLİ OLDU

AsistAnaliz’den Kartal Yiğit’in edindiği bilgiye göre; Beşiktaş’ta koronavirüs testi pozitif çıkan isimler belli oldu. Siyah-beyazlı ekibin Amerikan futbolcusu Tyler Boyd’un koronavirüs testi pozitif çıkarken, teknik ekipten de kaleci antrenörü Hakan Çalışkan’ın testi pozitif çıktı. 2 isim de karantina altına alındı.

SİYAH-BEYAZLILARDA İDMANLAR İPTAL

Beşiktaş’ta 2 kişide çıkan koronavirüs vakasından sonra antrenmanlar da 14 Mayıs Perşembe gününe kadar iptal edildi. Siyah-beyazlılar, 13 Mayıs Çarşamba günü tekrar toplanıp, koronavirüs testinden geçecek.

KARTAL YİĞİT / ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya