SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş’ta Mohamed Elneny ile yollar ayrılıyor!

FUTBOL | 06.06.2020 18:32

Mısırlı orta saha Mohamed Elneny, gelecek sezon da takımda oynayabilmesi için yönetime alacaklarını şart sürdü, Sergen Yalçın reddetti.

Beşiktaş’ta Mohamed Elneny ile yollar ayrılıyor!

Yaz transfer döneminde Arsenal’den kiralık olarak Beşiktaş’a katılan Mohamed Elneny, bu sezon başarılı bir performans göstermişti. Koronavirüs sürecinde yönetim ve takımda çıkardığı krizler nedeniyle bu başarıları adeta çöpe fırlatıp atan Mısırlı yıldız, gelecek sezon için yönetimle görüştü.

Türkiye’de yer alan habere göre; Elneny, kendisini önümüzdeki sezon da takımda görmek istediğini söyleyen yöneticilere bu transferin gerçekleşebilmesi için öncelik olarak alacaklarının verilmesini şart koştu. Yaklaşık olarak 600 bin Euro alacağı olan Mısırlı yıldız, yöneticilere bu parayı almadığı takdirde yöneticilere Karius gibi sözleşmesini feshedeceğini söyledi.

Bu konuyu Sergen Yalçın’a ileten yönetim, başarılı çalıştırıcıya danıştı. Bunun üzerine Elneny’in de Karius gibi gidişine açık kapı bırakılabileceğini söyleyen Yalçın'ın, ‘Gidiyorsa gidebilir, Dorukhan ve Atiba bana yeter. Seneye Fatih Aksoy da geliyor’ dediği iddia edildi.

Bu konuşmaların ardından yeniden kiralanması gündemde olan Elneny’in, takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya