SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş’ta Montero’nun Koronavirüs testi pozitif!

FUTBOL | 25.09.2021 17:39

Beşiktaş; Atiba, Pjanic ve Kenan Karaman’ın sakatlıkları hakkında bilgi verirken; Montero’nun da Koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Beşiktaş’ta Montero’nun Koronavirüs testi pozitif!

Üst üste yaşanan sakatlıklar nedeniyle birçok oyuncusundan yoksun olarak sahaya çıkan Beşiktaş’ta şimdi de Koronavirüs şoku yaşanıyor.

Siyah-beyazlı kulüp, aynı zamanda sakatlığı da bulunan Francisco Montero’nun; yapılan Koronavirüs testinin pozitif sonuçlandığını duyurdu.

Öte yandan; Atiba Hutchinson, Miralem Pjanic ve Kenan Karaman’ın da sakatlığıyla ilgili bilgi verilen açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Atiba Hutchinson, Miralem Pjanic, Kenan Karaman ve Francisco Montero’nun Sağlık Durumları Hakkında Bilgilendirme

Futbol Takımımızın Süper Lig’in 7. haftasında Altay ile deplasmanda oynadığı müsabakada sol uyluk arka adalesinde hissettiği ağrı nedeniyle oyuna devam edemeyen Miralem Pjanic’e Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde, sağ uyluk arka adalesinde ağrı hisseden Atiba Hutchinson’a ise Acıbadem Fulya Hastanesi’nde MR görüntülemesi yapılmıştır.

Yapılan MR görüntülemeleri neticesinde, Atiba ile Pjanic’in uyluk arka adalelerinde (biseps femoris) gerilme ve ödem tespit edilmiştir.

Altay müsabakasında sol el ikinci parmağında yaralanma gerçekleşen futbolcumuz Kenan Karaman’ın yapılan kontroller neticesinde parmağında kırık (2. Proksimal falanks) tespit edilmiştir.

Futbolcularımızın tedavisine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır.

Öte yandan, Altay müsabakası öncesi Futbol Takımımıza uygulanan rutin Covid-19 PCR testlerinde negatif sonuç alınmasına rağmen kampta semptom göstermesi nedeniyle sağlık ekibimizce izolasyon uygulanarak karantina koşullarında İstanbul’a nakledilen futbolcumuz Francisco Montero’nun Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde yapılan Covid-19 PCR testinde pozitif bulguya rastlanmıştır. Montero’nun izolasyon ve tedavi sürecine ilgili protokoller doğrultusunda başlanmıştır.

Doç. Dr. T. Kerem Ülkü
Beşiktaş JK Sağlık Kurulu Koordinatörü
.”

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya