SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş'ta N'Sakala transferi kriz çıkardı

FUTBOL | 02.05.2020 18:34

Erdal Torunoğulları, Fabrice N'Sakala ile ön protokol imzaladı. Torunoğulları'nın N'Sakala transferini Beşiktaş yönetiminden gizli yapması krize neden oldu.

Beşiktaş'ta N'Sakala transferi kriz çıkardı

Siyah-beyazlı camiayı yakından takip eden Kartal Yiğit, Besiktaş gündemini sarsacak haberi Asist Analiz okurlarıyla paylaşıyor... Loris Karius ile yollarını ayıran Beşiktaş yönetimi, futbolcularla ücret indirimi konusunda pazarlıklarını sürdürüyordu.

Siyah-beyazlı futbolculardan fedarlık bekleyen idareciler, gelecek sezon deyim yerindeyse sil baştan kadro yapmanın telaşına girdi... Başkan Ahmet Nur Çebi, oyuncularla indirim pazarlığına girerken Ahmet Torunoğulları, transfer harekatına başladı.

N'SAKALA İLE ÖN PROTOKOL İMZALANDI

Alanyaspor'dan Fabrice N'Sakala için Fenerbahçe ile transfer savaşına giren Kara Kartal, Demokratik Kongolu oyuncuya gelecek sezon siyah-beyazlı formayı giydirmek için ikna etti. Transfer komitesinin başındaki Erdal Torunoğulları, 29 yaşındaki sol bekle ön protokol imzaladı.

Haziran ayında Alanyaspor ile sözleşmesi sona erecek N'Sakala ile ön protokol imzalayan Torunoğulları, erken davranıp ezeli rakibi Fenerbahçe'ye transfer çalımı attı bile.

YÖNETİM, CANER ERKİN KONUSUNDA ISRARCI OLMAYACAK 

Pedro Rebocho ile yollarını ayıracak Beşiktaş'ta Caner Erkin'in sözleşmesi de N'Sakala'nınki gibi haziranda bitiyor. Demokratik Kongolu'nun transferini sonlandırmanın sevincini yaşayan siyah-beyazlılar, Caner'de tok satıcıyı oynayacak.

Önümüzdeki günlerde Caner Erkin'le bir araya gelecek yönetim, milli oyuncuya makul bir teklif yapacak. 32 yaşındaki oyuncu, Beşiktaş'ın teklifini kabul etmezse; siyah-beyazlılar, sol bek rotasyonunu gelecek sezon Fabrice N'Sakala, Rıdvan Yılmaz ikilisinden oluşturacak.

SİYAH-BEYAZLI YÖNETİMDE N'SAKALA KRİZİ!

Bu arada; Erdal Torunoğulları, N'Sakala transferini bitirip Fenerbahçe'ye transfer golünü atmayı başardı. Ancak deneyimli yöneticinin bu transfer girişimini kimseye haber vermediği ortaya çıktı.

Yönetimdeki bazı idareciler, Torunoğulları'nın bu tutumundan rahatsız olup Başkan Ahmet Nur Çebi'ye veryansında bulundu. N'Sakala'yı ezeli rakiplerine kaptırmadığı için övgü beklerken yerilen Erdal Torunoğulları ise bu durumdan rahatsızlık duyup soluğu Hollanda'da aldı.

Ailesini görme bahanesiyle Dalaman'dan kalkan bir charter uçak ile Hollanda'ya uçan Torunoğulları'nın ülkeye ne zaman döneceği bilinmiyor.


KARTAL YİĞİT ÖZEL HABER

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya