SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

ÖZEL | Ümraniye'de profesyonellere maaş sıkıntısı...

FUTBOL | 29.01.2020 22:19

Beşiktaş'ta profesyonellere maaş ödemesinde büyük zorluklar yaşanıyor. Abdullah Avcı'yı gönderme sürecinde de ekonomik sıkıntılara takılan siyah-beyazlılar, acil bir şekilde kaynak arayışına girdi.

ÖZEL | Ümraniye'de profesyonellere maaş sıkıntısı...

Beşiktaş Yönetimi, yardımcı antrenör Şenol Fidan ve performans uzmanı Gökhan Keskin’e iki günlük resmi izin verdi. İzin kağıtları imzalanan Şenol Fidan ve Gökhan Keskin’in 48 saat sonra sözleşmelerinin feshedilmesi bekleniyor.

ÜMRANİYE’DE MAAŞ KRİZİ

Öte yandan yardımcı antrenör Fidan ve performans sorumlusu Keskin’e uzun zamandır maaş ödemesi yapılmadığı öğrenildi. Gökhan Keskin, yakın çevresine Beşiktaş'tan maaş alamadığını ifade ederken, bu ödeme sıkıntısı tüm Ümraniye’ye sirayet etmiş durumda olduğu da gelen haberler arasında. Siyah-beyazlıların yakasını bırakmayan ekonomik şartlar, Nevzat Demir Tesisleri’nde de etkisini bir hayli gösteriyor.

KARA KARTAL’IN AVCI’YI HEMEN GÖNDEREMEME SEBEBİ ALACAKLARIYDI

Beşiktaş’ta teknik direktörlük koltuğuna Sergen Yalçın’ı getirmek için büyük maddi sıkıntılarla uğraştı. Abdullah Avcı ile yolları resmi olarak bugün ayıran siyah-beyazlılar, deneyimli teknik adama ödeme yapma konusunda zorluk çekti. Abdullah Avcı, Beşiktaş Yönetimi’nden kendisine verilen çekleri kabul etmeyerek, ayrılık sürecini daha da zorlaştırdı. 56 yaşındaki teknik adam ile yollarını ayıran Beşiktaş, akşamüzeri takımın yeni hocası olarak Sergen Yalçın’ı da KAP’a bildirdi. Henüz Sergen Hoca’nın yardımcılıklarını kimin yapacağı açıklanmadı.

ASİST ANALİZ ÖZEL / İLHAN TÜYSÜZ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya