SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş'ta Rachid Ghezzal çıkmazı!

FUTBOL | 10.06.2021 13:11

Beşiktaş'ta şampiyonluğun en önemli mimarlarından Rachid Ghezzal'ın transfer çalışmaları sürerken; sıkıntılı bir süreç çıktı.

Beşiktaş'ta Rachid Ghezzal çıkmazı!

Beşiktaş Yönetimi, transferde öncelik olarak Rachid Ghezzal'ın üstünde dururken, şampiyonluğun mimarı olan futbolcuyla olan görüşmelerde sıkıntılı bir sürece girdi. Dış ilişkilerden ve transferden sorumlu yönetici Erdal Torunoğlulları, oyuncunun kulübü Leicester City ile masaya oturdu ve İngilizler kapıyı 7 milyon Euro'dan açtı. Yönetim, İngiliz ekibine bu miktarı ödeyemeyeceğini belirtti. 

GHEZZAL'IN MENAJERİNDEN ŞOK

Kulüpten olumsuz yanıt alan Kara Kartal, ikinci darbeyi ise Cezayirli yıldızın menajeriyle yapılan görüşmeden sonra yedi. Ghezzal'ın menajeri, başarılı futbolcu için yıllığı 3 milyon Euro'dan 3 yıllık sözleşme ve bonus istedi. Rakamı çok bulan Torunoğulları, konuyu Başkan Ahmet Nur Çebi ile konuştuktan sonra Ghezzal cephesine geri dönüş yapacağını ifade etti.

Kartal Yiğit - Asist Analiz Özel

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya