SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın dönemi başladı!

FUTBOL | 30.01.2020 19:36

Sergen Yalçın, Vodofone Park’ta yapılan imza töreni ile resmi sözleşmeye imzasını attı ve Beşiktaş’ın teknik direktörü oldu.

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın dönemi başladı!

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Vodofone Park’ta yapılan imza töreni ile resmi sözleşmeye imza attı ve resmen siyah beyazlı ekibin başına getirildi.

SİYAH BEYAZLI TARAFTARLARDAN BÜYÜK İLGİ

Yapılan imza törenine 22 bin civarı Beşiktaş taraftarı katılım sağlarken, siyah beyazlı taraftarlar Beşiktaş’ın efsane ismine yoğun ilgi gösterdi ve Sergen Yalçın adına tezahüratlarda bulunuldu. 47 yaşındaki teknik adam sahaya çıkarken, siyah beyazlı taraftarlar, ‘Sergen ortaya, 3’lü çektir tayfaya’ tezahüratları yapıldı ve ardından Sergen Yalçın, Beşiktaş taraftarına Vodofone Park’ta teknik direktör olarak ilk 3’lüyü çektirdi…

BEŞİKTAŞ TARAFTARLARI: FİKRET ORMAN’A HESAP SORSANA!

İmza töreninde konuşmak için mikrofonun başına geçen Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’ye siyah beyazlı taraftarlar, ‘Fikret Orman’a hesap sorsana’ tezahüratlarında bulundu. Bunun üzerine başkan Çebi, “Burası bunun konuşulacağı yer değil…” ifadelerini kullandı.

AHMET NUR ÇEBİ: BEŞİKTAŞ’IN EVLADI İLE YOLA DEVAM EDİYORUZ

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Beşiktaş Kulübü Başkanı Çebi, “Çok değerli Beşiktaş taraftarları. Beşiktaş’ın evladı Sergen hoca ile yola devam etme kararı aldık. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum. Değerli hocamız Abdullah Avcı'ya verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Beşiktaş'a güç veren taraftarın bu desteğine devam etmesini istiyorum." açıklamalarında bulundu. Siyah beyazlı taraftarlar, başkan Çebi’nin teknik direktör Abdullah Avcı’ya teşekkür etmesini ıslıklayarak tepki gösterdi.

SERGEN YALÇIN: ÇOK HEYECANLIYIM…

Yapılan imza töreninde söylemlerde bulunan Sergen Yalçın, “"Çok heyecanlıyım. Belki de hayatımda hiç bu kadar heyecanlanmadım. Başkanımıza ve yönetime bize bu şansı verdiği için teşekkür ediyorum. Bu kadar destek benim için mükemmel." dedi.

Sergen Yalçın’ın açıklamalarının ardından tekrar söz alan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Ben de çok heyecanlıyım. Sizleri maçlara bekliyoruz." İfadelerini kullandı.

TÖRENİN ARDINDAN TARAFTARI SELAMLADI

Yapılan imza törenin ardından Vodofone Park tribünlerine top dağıtan Sergen Yalçın, ardından stadı gezerek gelen taraftarları selamladı ve 3’lü çektirdi. 47 yaşındaki teknik adamın heyecanlı ve mutlu olması gözlerden kaçmadı. Sergen Yalçın, cumartesi günü oynanacak Çaykur Rizespor maçı ile beraber Beşiktaş’ın başında teknik direktör olarak ilk kez sahaya çıkacak.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya