SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş’ta Vida’nın yerine Soumaoro geliyor!

FUTBOL | 18.09.2020 10:59

Beşiktaş’ta Suudi Arabistan’dan teklif alan Vida ile yolların ayrılması bekleniyor. Siyah-beyazlılarda Hırvat oyuncunun yerine Lille’den Soumaoro düşünülüyor.

Beşiktaş’ta Vida’nın yerine Soumaoro geliyor!

Beşiktaş’ta transferde hareketli saatler yaşanıyor. Suudi Arabistan’tan teklif alan Domagoj Vida’nın takımdan ayrılması gündemde. Siyah-beyazlılar, Hırvat stoperin ayrılık ihtimaline karşı planını yaptı…

SOUMAORO İLE PRENSİP ANLAŞMASINA VARILDI

Siyah-beyazlılar, Suudi Arabistan’dan 4 milyon Euro’nun üstünde bir teklif alan Vida’nın gitmesi halinde Hırvat oyuncunun alternatifi belirledi. Kara Kartal, yıllık 3.4 milyon Euro gibi bir ücret alan Vida’nın ayrılması halinde önemli bir maaş yükünden kurtulacak.

Siyah-beyazlılar, Vida’nın doğacak olan boşluğu ise Lille’den Adama Soumaoro ile kapatmayı düşünüyor. Beşiktaş’ta transferden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları, 28 yaşındaki oyuncunun menajeri olan Mazlum Ali Bilecan bir araya geldi. Swiss Otel’de gerçekleştiren görüşmede ikilinin TFF ibaresi bulunan evraklara imza attığı öğrenildi. Kara Kartal, Fransız stoperi 1 yıl kiralık olarak kadroya katmayı planlıyor. Adama Soumaoro, kariyerinde Lille dışında kiralık olarak Genoa formasını da giymişti. 

Erdal Torunoğulları'nın Mazlum Ali Bilecan ile yaptığı görüşmeden bir kare: 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya