SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş'ta yapılandırma seferberliği

FUTBOL | 18.02.2020 13:13

Beşiktaş’ta maddi kaynak arayışına giren başkan Ahmet Nur Çebi, oyuncuların borçlarını yapılandırmak istedi ancak beklenmeyen bir olay yaşandı.

Beşiktaş'ta yapılandırma seferberliği

Maddi yönden oldukça zor günler geçiren ve geçtiğimiz günlerde 2.9 milyar TL borcu olduğunu açıklayan Beşiktaş’ta başkan Ahmet Nur Çebi ve kurmayları, rahat bir nefes almak için yoğun çalışmalarını sürdürüyor.

3 FUTBOLCU YÖNETİME KARŞI ÇIKTI

Yabancı oyuncularla borç yapılandırması konusunda görüşmeler yapan yönetim, alacakları uzun vadeye bölmeye çalışıyor. Siyah beyazlı yöneticilerin bu teklifine yerlli oyuncuların onay verdiği ancak özellikle yabancı oyuncuların olumsuz yanıt verdiği kaydedildi. Elneny, N’Koudou ve Diaby gibi isimler, 3.5 aydır maaşlarının yatmadığını ve huzursuz olduklarını yönetime bildirdi.

Krizi çözmeye çalışan yöneticiler, borçsuzluk kağıdı alabilmek için oyuncularla yapılandırma konusunda anlaşmayı bekliyor. Öte yandan kulüp personelinin de 3 aydır maaşlarını alamadığı gelen haberler arasında.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya