SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş'ta yaprak dökümü başladı...

FUTBOL | 27.08.2020 13:12

Transferde bütçe yaratmak için elinden oyuncu çıkarmak zorunda olan siyah-beyazlılar; Enzo Roco, Isimat Mirin ve Douglas’ın üstünü çizdi.

Beşiktaş'ta yaprak dökümü başladı...

Kadrosunda 14 yabancı bulunduran Beşiktaş, harcama limitini yükseltmek ve transfer yapabilmek için bütçesini arttırmak istiyor. Bu doğrultuda takımda düşünülmeyen futbolcularla ayrılık görüşmeleri yoğunlaştı.

SERGEN YALÇIN NEŞTERİ VURDU

Beşiktaş Yönetimi’nin öncelikli hedefi, teknik direktör Sergen Yalçın’ın vereceği rapora göre hareket etmekti. Bu rapor başarılı çalıştırıcı tarafından yönetime iletildi. Rapora göre Yalçın, stoperler Enzo Roco ve Isimat Mirin ek olarak da sağ bek Douglas’ın takımdan ayrılmasını istedi. Bu oyuncular hakkında verilen olumsuz raporun ardından siyah-beyazlı yönetim hemen harekete geçerek 3 isimden kendilerine kulüp bulmasını istedi.

EN BÜYÜK PROBLEM MAAŞLAR

Douglas ile Mirin’e yurt dışı ve yurt içinden teklifler olduğu biliniyor. Fakat bu oyuncular siyah-beyazlılardaki sözleşmelerinden daha düşük maaş alacakları takıma gitmek istemiyor. Beşiktaş yönetimi Enzo Roco ile daha önce ayrılık görüşmeleri yapmış fakat sonuç alamamıştı. Şilili oyuncuyla bir kez daha masaya oturulup bu konunun çözülmesi bekleniyor. 3 oyuncuya da bonservisini verip takımdan yollayarak transferde bütçe oluşturmak isteyen Kara Kartal’ın bu sorunu en geç 1 hafta içinde çözmesi bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya