SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Beşiktaş’tan Jeramain Lens kararı

FUTBOL | 27.07.2020 21:02

AsistAnaliz ekranlarında yayınlanan 90+4 Futbol programında yorumcumuz Kartal Yiğit, Beşiktaş’ın Jeremain Lens’e yaptığı teklifi ortaya çıkardı.

Beşiktaş’tan Jeramain Lens kararı

Gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdüren ve yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle oyuncularından indirim isteyen Beşiktaş’ta, çalışmalar sürüyor… Siyah-beyazlılarda yöneticiler, takımda yüksek maaş kazanan oyunculara tek tek indirim talebinde bulunurken; yıllık 2.2 milyon Euro garanti ücret kazanan Jeremain Lens için de yapılan teklif ortaya çıktı.

KARTAL YİĞİT: YAPILAN TEKLİF 1 MİLYON EURO!

90+4 Futbol programında usta yorumcumuz Kartal Yiğit, Beşiktaş’ın Jeremain Lens’e yeni bir teklif yaptığını söyleyerek; “Lens’e de bir maaş indirimi teklifi yapılmış. Yapılan teklif 1 milyon Euro yıllık. Kabul ederse devam edilecek. Bakalım ne olacak göreceğiz?” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'la 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Hollandalı futbolcu, 1 milyon Euro'luk yeni teklifi kabul ederse; yola devam edilecek. 32 yaşındaki futbolcu eğer yapılan bu teklifi kabul etmezse; sözleşmenin fesih edilmesi gündemde. 

ASİST ANALİZ / ÖZEL HABER 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya