SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Beşiktaş'tan TFF'ye isim başvurusu talebi!

FUTBOL | 01.06.2020 18:38

Beşiktaş, 2020-21 Süper Lig sezonuna "Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu" isminin verilmesi için TFF'ye başvuruda bulunulduğunu açıkladı.

Beşiktaş'tan TFF'ye isim başvurusu talebi!

Beşiktaş Jimnastik Kulübü, 2020-21 Süper Lig sezonuna "Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu" isminin verilmesi için TFF'ye başvuruda bulunulduğunu resmi internet sitesinden yayımladığı yazıyla duyurdu.


BEŞİKTAŞ'TAN YAPILAN AÇIKLAMA:

"Covid-19 pandemisinin ülkemizdeki ilk vakalarını teşhis ve tedavi eden Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu, muayeneler sırasında virüsten etkilenmiş ve 1 Nisan 2020 tarihinde aramızdan ayrılmıştı.

Ülkemizin Covid-19 pandemisiyle mücadelesinde sembol bir isim olan Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu’nun adının yaşatılması gerektiğine inanıyoruz.

Bu nedenle Türkiye Futbol Federasyonu’na, 2020-21 Süper Lig sezonuna ‘Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu’ isminin verilmesini talep eden bir dilekçe ile başvuruda bulunduğumuzu kamuoyuna duyurur, Covid-19 salgını nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, tedavileri devam eden vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz.

Saygılarımızla,"

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya