SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Kadınlar, plajda erkeklere meydan okudular!

FUTBOL | 11.06.2020 17:16

Bianca Heimer ve Natalia Guitler, plajda erkeklere karşı ayakla voleybol maçı yaptılar. Bu görüntüleri Instagram hesabından paylaşan Natalia'ya sayısız beğeni ve yorum geldi.

Kadınlar, plajda erkeklere meydan okudular!

Ünlü teqball oyuncuları Bianca Hiemer ve Natalia Guitler; masaüstündeki başarılarını plaja da yansıttı. Bianca ve Nathalia, iki erkeğe karşı plajda ayakla voleybol maçına çıktılar. Bu anları kayda alan Bianca, erkeklere karşı galip geldikleri görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Kısa sürede 100 binleri bulan izlenme sayısına oldukça komik yorumlar da yapıldı. Erkeklerin kadınlara maç kaybetmesini alaycı bir şekilde küçümseyen yorumlar bulunsa da kadınların gücüne inananların da sayısı azımsanmayacak kadar fazlaydı.

TEQBALL NEDİR?

Birer veya ikişer kişilik gruplar halinde tümsek masa tenisi zemininde ayakla oynanan oyundur. Teqball’da top ufak değildir; futbol topu kullanılır. Ayrıca, Latin ülkelerinde sevilen ve profesyonelce oynanan oyunların başında gelmektedir.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya