SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Bordeaux Başkanı'ndan Mostafa Mohamed itirafı!

FUTBOL | 02.09.2021 18:00

Bordeaux Başkanı Gerard Lopez, Galatasaraylı Mostafa Mohamed'in gerçekleşmeyen transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Bordeaux Başkanı'ndan Mostafa Mohamed itirafı!

Galatasaray'ın geçtiğimiz sezonun devre arasında uzun uğraşlar sonucu kadrosuna katabildiği Mostafa Mohamed, Bordeaux için sağlık kontrolünden geçmiş ancak Sarı Kırmızılılar'ın Zamalek ile yaşadığı ödeme problemi nedeniyle resmi imzayı atamadan Türkiye'ye geri dönmüştü. Fransız ekibinin başkanı Gerard Lopez ise dün gerçekleştirdiği basın toplantısında söz konusu transferin gerçekleşmemesiyle ilgili olarak şunları söyledi:

"Önceden haberimiz olsaydı bu transfere hiç girişmezdik. Oyuncuya duyduğum saygıyı dile getirmek istemem de bu yüzden. Hem o hem de bize bir sıkıntı yaşanmayacağı konusunda garanti verilmişti. Bu nedenle olanlara biraz şaşırdık. Özellikle Mohamed adına kalbim kırıldı. Kendisi son derece üzgündü. Bu da onun buraya gelmeyi istediğini gösteriyor. Bunlar futbolun ve transferin cilveleri. Her şeyden öte futbolcu adına çok yazık oldu. Beni en çok inciten şey de bu."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya