SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Brezilya polisi Neymar için harekete geçti!

FUTBOL | 11.09.2019 11:21

Brezilya polisi Neymar için harekete geçti!

 

Brezilya polisi, geçtiğimiz aylarda Paris’te bir otelde Neymar’ın kendisine tecavüz ettiğini iddia eden kadın için harekete geçti.

Açtıkları tecavüz davası Haziran sonunda delil yetersizliğinden dolayı kapanan Najila Trindade ve eski eşi Estiven Alves şimdiyse adalete yalan söyledikleri ve Neymar’a şantaj yaptıkları gerekçeleriyle suçlanıyor.

Trindade’nin avukatı, açılan davanın kendisini çok şaşırttığını ve hayal kırıklığına uğradığını fakat Brezilya adaletinin doğru yolu bulacağına inandığını belirtti. Bu gelişmeyle birlikte büyük ölçüde aklanan Neymar’ın ilerleyen günlerde açıklamalarda bulunması ve bozulan itibarını öne sürerek devasa bir tazminat davası açması bekleniyor.

Hatırlanacağı gibi Najila Trindade ilk önce Neymar’ı tecavüzle suçlamış sonra da beraber oldukları otel odası görüntülerini basına sızdırmıştı. 27 yaşındaki Brezilyalı futbolcu da Instagram’dan 7 dakikalık bir videolayla suçlamaları tamamıyla reddetmiş ve kadınla olan Whatsapp konuşmalarını mahkemede delil olarak kullanmıştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya