SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Bu ne yaman çelişki Ryan Babel

FUTBOL | 29.02.2020 16:58

Galatasaray'dan ayrılıp Ajax'ın yolunu tutan Ryan Babel, çelişkili ifadeler kullanıyor. Özeleştirilerde bulunan Hollandalı, eleştirenlere ise gülüyor.

Bu ne yaman çelişki Ryan Babel

Galatasaray, sezon başında büyük umutlarla Fulham'dan transfer etti Ryan Babel'i devre arasında altyapısında yetiştiği Ajax'a gönderdi... Hollandalı futbolcu, performansıyla hayal kırıklığı yaratıyor. Sezonun ilk yarısında; Galatasaraylılar, ikinci devresinde de Ajax'lı taraftarlar tarafından eleştiri oklarının hedefi olan 33 yaşındaki oyuncu veryansın etti...

UEFA Avrupa Ligi'nde Getafe'ye elendikleri maçın ardından açıklamalarda bulunan Hollandalı, bir yandan özeleştirisini yaptı, diğer yandan da eleştirenlere güldüğünü söyledi. İstediği furbolu oynayamadığını belirten Babel, "Durumun farkındayım. Futbolcu, iyi olmadığında anlar. Şu an böyle bir dönemdem geçiyorum.

"BİR GOL ATSAM GÖZLERİNDE EN İYİ OLURUM"

Galatasaray'da belli bir seviyedeydim. Hatta Ajax'a özgüvenli bir şekilde geldim. Sağda, solda, forvette... Kısacası her mevkide oynadım. Getafe karşısında solda başlayıp sağ bekte maçı tamamladım. Elimden geleni takımım için sahada vermek için çabalıyorum. Ancak yine de eleştiriliyorum. Bunları komik buluyorum.

Yaptığım şeylere başkalarına oranla daha çok önem veriliyor. 17 yaşındaki çocukları kastemiyorum ama bunları başkaları da yapıyor. Sosyal medyadaki ekleştireleri umursamıyorum ancak görüyorum. Bir gol atsam gözlerinde dünyanın en iyisi olurum" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya