SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

2019-2020 sezonunda küme düşme olmayacak!

FUTBOL | 29.07.2020 16:57

Gökhan Dinç'in haberine göre bu sezon Süper Lig'de küme düşme olmayacak. TFF, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile aldığı bu kararı ilerleyen saatlerde açıklaması bekleniyor.

2019-2020 sezonunda küme düşme olmayacak!

Dün gerçekleştirilen Kulüpler Birliği toplantısında gergin anlar yaşanmıştı. 3 kulübün başkanı küme düşmenin bu sezon için kaldırılması talebinde bulundular. Kulüpler Birliği ise yaptığı oylama sonucunda oybirliğiyle 2019-2020 sezonu için küme düşme kaldırılması yönünde fikir beyan ettiler. Bu kararı TFF’ye de taşıyacaklarını söyleyen KBV Başkanı Mehmet Sepil, küme düşmenin bu sezona özel olarak kaldırılması yönünde karar aldık ve bunu TFF’ye de iletileceğini açıklamıştı.

"Küme düşme kalktı!"

Bugün hala sürmekte olan Gençlik ve Spor Bakanlığı ile TFF arasındaki toplantıdan flaş bir karar çıktığı iddia edildi. Gökhan Dinç’in haberine göre Gençlik ve Spor Bakanlığı ile TFF’nin gerçekleştirdiği toplantıdan bu sezon için küme düşmenin kaldırılması yönünde karar alındı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya