SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Bükreş Başkanı, eski mesleğine yöneldi

FUTBOL | 14.03.2020 16:59

Romanya ekibi Steaua Bükreş'in Başkanı Gigi Becali, sabah saatlerinde koyunlarıyla sokakta görüldü. Başkan, milyarder olmadan önce çobanlık yapıyordu.

Bükreş Başkanı, eski mesleğine yöneldi

Romanya’da ve Avrupa’da tanınan bir kulüp olan Steaua Bükreş Kulübü’nün Başkanı Gigi Becali, sabah saatlerinde koyunlarıyla sokaklarda görüntülendi. Bükreş şehrinin ortasında koyunlarını güden milyarder başkan, parayı bulmadan önce ülkesi Romanya’da çobanlık yapıyordu. Gigi Becali’nin koyunlarıyla arasının çok iyi gözüktüğü video, önce ülkesi Romanya’da, daha sonra da tüm Avrupa’da en çok izlenilen görüntüler arasında yer aldı.

LİGLER ERTELENİNCE ESKİ MESLEĞİNE YÖNELDİ

Romanya’da koronavirüs nedeniyle ertelenen maçlar dolayısıyla canı sıkılan başkan, eski mesleğine yöneldi. Normal sezonun bitmesinin ardından Playoff’ların oynandığı Romanya Ligi’nde, yeni salgın yüzünden maçlara birkaç hafta ara verildi. Arayı fırsat bilen başkan Gigi Becali ise, çok sevdiği koyunlarıyla vakit geçirmeye devam etti. Becali’nin koyunlarını güttüğü video ise, ülkenin sosyal medyasında en çok paylaşılan görüntülerden biri oldu.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya