SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Burak Elmas: 100 gün vaatlerimizin yüzde 77.1’ini gerçekleştirdik!

FUTBOL | 05.10.2021 23:04

Kulüp televizyonuna açıklamalarda bulunan Burak Elmas, 100 günlük görev sürelerindeki vaatlerini yüzde 77.1 oranında gerçekleştirdiklerini söyledi.

Burak Elmas: 100 gün vaatlerimizin yüzde 77.1’ini gerçekleştirdik!

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, 100 günlük görev sürelerinde vaatlerinin çok büyük bölümünü gerçekleştirdiklerini söyledi.

Burak Elmas, sarı-kırmızılı kulüpte seçim döneminde verdikleri vaatler doğrultusunda hazırlanan raporu GS TV'de açıkladı.

Başkan Elmas, açılış konuşmasında; "Biliyorsunuz, Galatasaray başkanlık seçimlerinde 100 gün vaatlerimizi açıklamıştık ve '100 gün sonra kendi karnemizi kendimiz hazırlayacağız' sözünü vermiştik. İşte o gün geldi. Yaptıklarımızı, yapamadıklarımızı tüm şeffaflığıyla konuşmak için tüm Galatasaraylıların karşısındayız. Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki, vaatlerimizin büyük bir bölümünü gerçekleştirdik. Bazı vaatlerimizinse çalışmaları hâlâ devam ediyor. Yönetime geldiğimiz ilk haftalarda, Galatasaray'ın başka ihtiyaçları olduğunu da tespit etmiştik. Bu konular için de kendimize bazı sözler vermiştik. O yüzden vaatlerimizin dışında ekstra çalışmalarımız da oldu. Bugün geldiğimiz durumu anlatmak için yaklaşık 100 sayfalık bir sunum hazırladık. Genel bir tablodan bakarsak; 100 gün vaatlerimizi yüzde 77.1 oranında gerçekleştirdik." ifadelerini kullandı.

Hazırlanan raporun detaylı sunumunu ise Galatasaray Kurumsal İletişim Direktörü Ahu Özyurt yaptı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya