SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Burak Yılmaz: Bizi çıkaracak olan formül 6 puan!

FUTBOL | 15.06.2021 21:42

Burak Yılmaz, A Milli Takım’ımızın yarınki kritik Galler mücadelesi öncesinde basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Burak Yılmaz: Bizi çıkaracak olan formül 6 puan!

A Milli Futbol Takımı’mızın golcüsü Burak Yılmaz, EURO 2020 A Grubu ikinci maçında yarın oynayacağımız Galler karşılaşması öncesinde düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Burak Yılmaz, "İlk maç kesinlikle istemediğimiz bir sonuç aldık. Oyun tarzımız, oyun anlayışımız açısından istemediğimiz bir başlangıç oldu. Açıkçası çok gerçekçi toplantılarla, nedenlerini bulup hallettiğimizi düşünüyorum. Bize yakışmayan bir başlangıç. Şampiyonanın favorilerinden birine karşı oynamak da belki bunda etkendi. Bu maçtan derslerden çıkarıp, bu 2 maçta ona göre oynarsak bunu avantaja çevireceğiz. Hedefimiz belli. Galler karşısında her zamanki Türkiye'yi izletebileceğimizi düşünüyorum. Yarın istediğimiz sonucu almak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

"İLK 2 GÜN ÇOK KÖTÜYDÜK, ÜZGÜNDÜK, KIRILGANDIK"

Yılmaz, "İlk 2 gün çok kötüydük, üzgündük, kırılgandık. Hocamıza da çok teşekkür ediyorum, bizle çok güzel toplantılar yaptı. Galler ve İsviçre'nin beraberliği ile de kötünün iyisi olarak kendimize geldik. Tekrar hedefimiz var, 6 puan hedefimiz var. Hocamız çok olumlu, çok pozitif toplantılarla bizi kendimize getirdi. Beraberlik de olunca tekrardan tutunduk diyebilirim." sözlerini de dile getirdi.

"BİZİ ÇIKARACAK OLAN FORMÜL 6 PUAN"

İlk maçtan sonraki olumsuz havanın dağıldığını düşündüğünü de aktaran Yılmaz, "Tekrar bir olduk, hatalarımızın farkındayız. Yarınki maçı aldığımız zaman bazı şeylerin olumluya döneceğini düşünüyorum. Yarı final, çeyrek final bunlar için henüz erken. Sizlerin bize güvendiğinizi biliyorum. İlk maçta ne yazık ki böyle bir oyunu biz de beklemiyorduk. Yarından itibaren ne olduğumuzu gösterip, ondan sonrasına bakacağız. Çeyrek veya yarı final için bir şey söyleyemem. Öncelikli hedef Galler maçı. Bizi çıkaracak olan formül 6 puan." şeklinde de konuştu.
 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya