SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Burak Yılmaz: Bizim oyuncularımız üst düzey!

FUTBOL | 23.03.2021 20:08

Burak Yılmaz, A Milli Takım’ımızın Hollanda karşılaşması öncesi düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Burak Yılmaz: Bizim oyuncularımız üst düzey!

2022 Dünya Kupası Elemeleri G Grubu ilk maçında yarın Hollanda ile karşılaşacak olan A Milli Futbol Takım’ımızın golcü oyuncusu Burak Yılmaz, düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Burak Yılmaz, "Sakatlığım tamamen geçti, tabii biraz uzun sürdü. Son maçta da görev aldım. Şu anda kendimi iyi hissediyorum.” diyerek sakatlık sürecini atlattığını belirtti.

Yılmaz, "Bizim defansımız üst düzey oyunculardan kurulu. Haaland da üst düzey bir oyuncu. Böyle korkma, korkmama gibi şeyleri düşünmüyoruz. Biz kimseden korkmuyoruz.  Kimse de bizden korkmasın. Biz sakin sakin yolumuza devam edelim. Bizim oyuncularımız üst düzey, onlara inancımız tam.” sözleriyle ise Martin Linnes’in “Türkler Haaland’dan korkuyor.” şeklindeki açıklamalarına cevap verdi.

Tecrübeli santrfor, "Ben çok çalışıyorum. Formsuz olduğum zamanlar oluyor, orada kırılmıyorum. Kırılmasınlar, vazgeçmesinler. Sadece forvet değil, her mevkide en iyileri bulmak, yetiştirmek çok önemli. Bizim ülkemizin tamamen yarışmacı olmasından dolayı olduğunu düşünüyorum. Yarışma ortamı, dışarıda yarışma ortamı bizi yetiştirmeden uzaklaştırmış durumda. Türk futbolcuların Avrupa'nın önemli kulüplerinde tekrar oynaması bizi bu yöne doğru itti. Başımızda da yetiştirmeyle alakalı en önemli hoca oturuyor. Onun da planları, programları vardır.  Bunları ilerleyen dönemlerde yürürlüğe koyacaktır." şeklinde de konuşarak oyuncu yetiştirmenin önemine dikkat çekti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

Oley.com
© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya