SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Bursaspor'dan puan silme cezasına yalanlama!

FUTBOL | 27.09.2019 20:30

Bursaspor'dan puan silme cezasına yalanlama!

TFF 1. Lig'de mücadele eden ve zor günler geçiren Bursaspor'dan bir son dakika açıklaması geldi.

Yeşil beyazlı kulüp, bugün yerel basında çıkan 'Bursaspor'a 6 puan silme ve üç dönem transfer yasağı cezası geliyor' haberlerini internet sitesinden yalanladı.

İşte o açıklama:

"Bugün önce bir yerel gazetede, ardından sosyal medyada kulübümüz hakkında 6 puan silme ve 3 dönem transfer yasağını gündemde olmasına yönelik "asılsız ve gerçeği yansıtmayan haberler" yer almıştır.

 

Zorlu ve çok önem verdiğimiz karşılaşmalar öncesinde yaşadığımız süreç, maalesef bu karşılaşma öncesinde de amacını anlamadığımız şekilde tekrarlanmıştır.

 

Öncelikle kasıtlı olduğuna inandığımız bu haber, gerçeği yansıtmadığı gibi gerek kentte, gerek camiada, gerek yönetimimiz, gerek teknik heyet ve oyuncularımız üzerinde de olumsuz etkiye neden olmaktadır.

 

Geçmişten gelen borçlarla ilgili FIFA’da bazı dosyalarımızın bulunduğu herkes tarafından bilinmektedir ancak söz konusu asılsız haberlerde bahsedildiği gibi yakın bir zamanda kulübümüze böyle bir ceza gelmesi söz konusu değildir.

 

Kulüp Başkanımız Mesut Mestan, eksi 3 puan silinmesi kararının iptaline yönelik İstanbul’da bizzat kendisinin itiraz başvurusu yaptığı gün ve en önemlisi zorlu Erzurumspor maçı öncesi ortaya atılan bu iddialar oldukça manidardır.

 

Birlik ve beraberlik içinde olmaya ihtiyacımızın bulunduğu bugünlerde, bu tarz haberlerle bizleri yıkmaya çalışanlar, maalesef istedikleri sonuca ulaşamayacaklardır.

 

Bizler ne olursa olsun belirlediğimiz hedeften asla sapmadan Bursaspor’u layık olduğu Süper Lig’e taşımak için takımına gönülden destek veren renktaşlarımızla yolumuza emin adımlarla ilerleyeceğiz.

 

Söz konusu haberlerin yorumunu da kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

 

Saygılarımızla.

 

BURSASPOR YÖNETİM KURULU"

 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya