SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Tagliafico, Calvagni'nin elinde Köle Isaura'ya döndü

FUTBOL | 09.04.2020 17:39

Arjantin Mili Takımı'nın ve Ajax'ın sol beki Nicolas Tagliafico, sevgilisi Caro Calvagni tarafından ev işlerinde çalıştırılıyor.

Tagliafico, Calvagni'nin elinde Köle Isaura'ya döndü

Dünya, koronavirüs nedeniyle hiç de alışık olmadığı günler geçiriyor... Evlerimize kapanmış sosyal izolasyona dikkat edip bu salgının bir an önce son bulmasını bekler vaziyette beklemedeyiz...

Sporcusu, siyasetçisi ve sanatçısı herkes ama herkes evlerine çekildi... Spor dünyasının yıldızları, uzlette bir yandan kulüplerin kendisine verdiği çalışma programlarını uyguluyor diğer yandan can sıkıntılarını gidermek için yeni uğraşlar arıyor...

Bu kadar uzun süreyi evde geçirmeye pek alışık olmayan sporcular, sosyal medyadan evde kal çağrıları yaparken keyifli işlere de imza atıyor. Örneğin Arjantin Milli Takımı'nın ve Ajax'ın başarılı sol beki Nicolas Tagliafico ile sevgilisi Caro Calvagni eğlenceli işlere imza atıyor.

27 yaşındaki Tangocu, formda kalmak için Calvagni ile spor yapıp bunu da sosyal medya hesaplarından paylaşan ikili, karantina döneminde ilgi çeken videolara imza atmıştı. Danslar edip spor yapan ikili ardından öyle bir içeriğe imza attı ki; görenler Tagliafico'nun düştüğü durumdan ötürü büyük üzüntü duydu.

Liglerin askıya alınmasının ardından boşa çıkan 27 yaşındaki oyuncu, sevgilisi tarafından ev işleriyle ilgilenmesi için işe alındı. Tagliafico, yerleri silerken Calvagni gelip elindeki suyu yer boşaltıyor.

Zavallı Tagliafico'nun düştüğü bu durum, bir zamanların efsane dizisi; Köle Isaura'yı hatırlattı. Ev işlerini bitiren Arjantinli yıldız, son olarak da sevgilisinin saçlarını kesip kuaförlük de yaptı. Tabii onlar gibi biz de işin mavrasındayız.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya