SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Can Bartu’nun heykelinin açılışı yapıldı!

FUTBOL | 29.06.2021 18:35

Fenerbahçeli efsane oyuncu Can Bartu’nun heykeli, Alex de Souza ve Lefter Küçükandonyadis’in heykellerinin bulunduğu Yoğurtçu Parkı’ndaki yerini aldı.

Can Bartu’nun heykelinin açılışı yapıldı!

Türk futbolunun ve Fenerbahçe'nin efsane ismi Can Bartu’nun heykelinin açılışı gerçekleştirildi. Alex de Souza ve Lefter Küçükandonyadis’ten sonra Can Bartu’nun da heykeli de Yoğurtçu Parkı’ndaki yerini aldı. Düzenlenen açılış törenine; Can Bartu’nun eşi Güler Bartu, kızı Gülfer Arı, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yönetim kurulu üyeleri, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, Lefter Küçükandonyadis’in kızı ve torunları, Bartu'nun arkadaşları ile sevenleri katıldı.

“EŞSİZ İŞLER BIRAKAN CAN BARTU, ZEKİ, ÇEVİK VE AHLAKLI BİR İNSANDI

Can Bartu’nun eşi Güler Bartu, yaptığı açılış konuşmasında; “Bu özel ve duygu dolu günde bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Son anına kadar Fenerbahçe ruhunu yaşayan, yaşatan iyi bir eş, iyi bir baba, ahlaklı sporcu olan Can Bartu’yu saygı ve sevgi ile anıyorum. Hem futbol sahalarına hem de basketbol potalarına Fenerbahçe formasının yanında milli formasıyla da eşsiz işler bırakan Can Bartu; zeki, çevik ve ahlaklı bir insandı. Bu heykel ile Can Bartu’yu ölümsüzleştiren camiamıza şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya