SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Canaves: Diego Perotti, Anka Kuşu gibi doğmaya gidiyor!

FUTBOL | 20.09.2020 20:35

Arjantin'in Balon Latino dergisi yazarlarından Martin Canaves, Diego Perotti'nin Fenerbahçe'ye olası transferi hakkında ilginç ifadeler kullandı.

Canaves: Diego Perotti, Anka Kuşu gibi doğmaya gidiyor!

Arjantin'in Balon Latino dergisinden Martin Canaves, Diego Perotti'nin Fenerbahçe'ye transfer olmasını yorumladı. "Şimdi Türkiye'de Anka Kuşu gibi yeniden ortaya çıkmak için iyi bir fırsat. Son dört yılda 24 kere sakatlandığını düşünürsek performansının neden düşük olduğu biraz daha iyi anlaşılabilir. Sakatlıklar ona iyi anlarında buldu. Oyununu bulmak için döndüğünde bir başka sakatlık onun devam etmesini engelledi. Dahası şu anda uyluk gerginliği nedeniyle Ekime'e kadar sahalarda olamayacak. Sakatlandığı dönemde 45 ila 48 gün arasında sahalardan uzak kalacağı açıklanmıştı" ifadelerini kullanarak Arjantin basınında büyük ilgi çekti.

Fenerbahçe’nin uzun süredir gündeminde olan Arjantinli futbolcu Diego Perotti, takıma katılmak için artık gün sayıyor. Roma ile pazarlıklarda son aşamaya gelen sarı-lacivertliler en kısa sürede Tangocuyu takıma kazandırmak istiyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya