SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Candreva hem spor yapıyor hem de aşk tazeliyor

FUTBOL | 28.03.2020 16:25

Inter'li yıldızlardan Antonio Candreva, karantina döneminde fitness hocası eşi Allegra Luna ile evde hem spor yapıyor hem de aşklarını tazeliyor.

Candreva hem spor yapıyor hem de aşk tazeliyor

Koronavirüs, Çin'de baş gösterdi ancak tüm dünyayı etkisi altına aldı... Artan ölümler ve artan vaka sayısı karşısında tüm dünya devletleri teyekkuza geçti. Avrupa kıtası bu pandemiden en çok etkilenen yer oldu. Tüm kıta ıutbol durdu... Bir dakika düzeltme yapalım: Belarus hariç her yerde, meşin yuvarlak ve her türlü spor branşı durdu....

İtalya, bu vebadan oldukça fazla etkilendi. Sporda olduğu kültürel yönden de oldukça çekici olan ülkede; her türlü organizasyon yasaklandı. Sporcular, evlerine çekilip olayların geçmesini bekleyip evde kalınması yönünde hayranlarına çağrılarda bulunuyor.

Daniele Rugani, Blaise Matuidi, Paulo Dybala, Albin Ekdal, Manolo Gabbiadini gibi isimler koronavirüse yakalan isimler oldular. Kulüpler de artan vakalar karşısında tesislerini kapatıp oyunculara çalışma programları hazırladı. Kilo alınma riskine karşılık oyuncularına özel programlar hazırlayan takımlar, oyuncularının çalışmalarını da sıkı kontrol altına aldı.

Evlerini adeta fitness salonuna çeviren yıldızlar, spor yaparkenki hallerini sosyal medya hesaplarına koyup hayranlarını da egzersiz yapmaları yönünde teşvik ediyor. Bu isimlerden birisi de Inter'li Candreva... İtalyan yıldız, çalışmalarını fitness eğitmenliği yapan eşi Allegra Luna ile sürdürüyor.

Egzersizlerini aksatmayan ikili, bir yandan spor yapıyor diğer yandan da aşklarını tazeliyor. Candreva-Luna çifti her başarılı hareketin ardından birbirlerini öpücüklere boğmayı da ihmal etmiyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya