SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Fenerbahçe istedi; Galatasaray devreye girdi!

FUTBOL | 26.07.2020 10:00

Spor Gecesi 360 programında Gökhan Dinç; Galatasaray'a transfer olacağı iddia edilen Caner Erkin gerçeklerini anlattı.

Fenerbahçe istedi; Galatasaray devreye girdi!

Spor Gecesi 360 programında Gökhan Dinç, Caner Erkin’in transferiyle ilgili son dakika bilgilerini aktardı. Bilindiği gibi dün çıkan haberlerde Caner Erkin’in Galatasaray ile anlaştığı iddia edildi. Bunun üzerine programda deneyimli sol bekin hangi takımlarla nasıl görüştüğünü anlatan Dinç, Fenerbahçe’nin 25 gün önce Caner Erkin’e teklifte bulunduğunu belirtirken; ardından Galatasaray’ın da oyuncuyla ilgilendiğini ifade etti.

 “Caner 6 milyon TL’yi reddetti”

Caner Erkin’in Beşiktaş’ın yaptığı teklifi beğenmediğini söyleyen Dinç, “Sergen Yalçın, Caner’i ilk 11’e almamaya başlayınca; menajeri de görüşmeler yapmak için izin istiyor. Ne zaman Fenerbahçe, Galatasaray ve yurt dışı haberleri çıkınca o zaman siyah-beyazlı yönetim yıllık 6 milyon TL’lik sözleşme öneriyor. Caner’in de cevabı ‘Beni 6 milyon TL’lik ücret için beklettiğiniz için teşekkürler’ diyor” ifadelerini kullandı.

“Önce Fenerbahçe, sonra Galatasaray”

Önce Fenerbahçe daha sonra da Galatasaray devreye girdiğini belirten Gökhan Dinç, “Yaklaşık 25 gün önce Fenerbahçe, Caner Erkin ile irtibata geçiyor ve ardından da Galatasaray devreye giriyor. Şu anda Erkin’in hiçbir takımla anlaşmadığını biliyorum” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya