SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Carolina Yenge, Kangal köpeğini ağzıyla besledi!

FUTBOL | 03.09.2020 19:21

Jose Sosa'nın eşi Carolina Alurralde, sosyal medyayı aktif kullanan yengelerden... Evinde; Kangal köpeği besleyen Alurralde, yakın dostunu ağzıyla beslerken görüntülendi.

Carolina Yenge, Kangal köpeğini ağzıyla besledi!

Fenerbahçe'nin yeni transferi Jose Sosa'nın eşi Carolina Alurralde Instagram'ı etkin kullanan isimlerden birisi... Türkçe şarkılar türküler dinleyen Arjantinli Yenge, horon teperken de görüntülendi...

Adeta içimizden birisi olan Alurralde, ikizleri; Rufina ve Alfonsina ile geçirdiği eğlenceli anları hayranlarıyla paylaşmaya devam ediyor. Çocuklarıyla ilgilenen Yenge, hayvan dostlarının da üzerine titriyor.

Evinde; Sasa isimli Kangal köpeği besleyen Carolina, sevimli dostuyla inanılmaz bir bağ kurmuş. Kahvaltı yaparken Sasa'nın da açıktığını gören Yenge, hayvan dostunu yanına çağırdı. Kangal köpeğini ağzıyla besleyen Carolina Alurralde; sevimli dostunu bir güzel sevdi. O anlar kameralar böyle yansıdı...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya